fbpx

Online-бізнес гра: Розробка стратегії та тактики покращення позиції на ринку мережі компаній

  • Дата: 08/04/2021
  • Мова: англійська
  • Час: 16:00 - 18:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Вимога до рівня англійської: Intermediate (B1) або вище.

Чи часто вам доводиться збиратись разом із колегами та спільно працювати над вирішенням тієї чи іншої проблеми? Щоб досягти успіху і результативності, вам необхідно володіти певними навичками і рівнем критичного мислення, комунікативними навичками та умінням знаходити спільну мову. А якщо ще це треба робити, спілкуючись лише англійською, то це той ще челендж.

Під час гри, учасники зможуть попрактикуватися у вирішенні уявних, але цілком можливих у реальному житті проблем, використовуючи лише англійську мову. Це подвійна практика: по-перше, комунікативних навичок, необхідних у 21-му столітті та направлених на співпрацю, узгодження планів і дій, а по-друге, практика англійської під керівництвом досвідченого тренера із Великобританії.

Тренер: Кейт Ллойд, академічний директор Лондонської школи англійської мови, Київ, диплом з викладання англійської – Trinity College, London, у минулому проект-менеджер UK Civil Service.

Основний партнер: London School of English.

Цільова аудиторія: фахівці, які бажають покращити рівень володіння англійською, корисно як для уже практикуючих досвідчених менеджерів, так і для тих, хто бажає зайняти управлінську позицію у майбутньому.

Як проходить гра:

Учасники діляться на групи, яким буде запропоновано вирішити ту чи іншу проблемну ситуацію, що може постати перед цілком реальною компанією. Бізнес втрачає своє місце на ринку через низку зовнішніх умов. Вам необхідно буде разом із «колегами» розглянути запропоновані стратегії та розробити тактику подальший дій. Далі кожна група презентуватиме свої стратегії всім іншим учасникам, які зможуть оцінити майбутній успіх чи програш стратегії. Наприкінці можна буде почути, що ж насправді зробили компанії у запропонованих ситуаціях та порівняти свої пропозиції із тими, які втілили в життя реальні компанії.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Кейт Ллойд
Академічний директор Лондонської школи англійської мови, Київ, диплом з викладання англійської - Trinity College, London, у минулому проект-менеджер UK Civil Service
Кейт Ллойд

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: