fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-зустріч Податкового комітету Асоціації з ДПС України щодо реєстрації, звітності та перевірок іноземних компаній та їх представництв

  • Дата: 09/11/2021 (ВТ)
  • Час: 11:00 - 13:00
Місце проведення:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-зустріч Податкового комітету Асоціації з ДПС України щодо реєстрації, звітності та перевірок іноземних компаній та їх представництв. Дата: 09 листопада2021. Час: 11:00 13:00. Місце проведення: Zoom. Запрошуємо Вас на онлайн-зустріч Податкового комітету Асоціації з представниками Державної податкової служби України щодо питань взяття на облік, звітності та проведення перевірок нерезидентів, які здійснюють господарську діяльність на території України та які належно зареєстрували на території України відокремлені підрозділи. Питання до обговорення: Особливості реєстрації іноземних компаній, які мають/не мають свої постійні представництва в Україні. Особливості подання податкової звітності за кожен звітний період у 2021 році. Проведення перевірок іноземних компаній. Що оподатковувати податком на прибуток - прибуток представництва чи компанії нерезидента? Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Артемчук. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380 (67) 218 15 33.

Запрошуємо Вас на онлайн-зустріч Податкового комітету Асоціації з представниками Державної податкової служби України щодо питань взяття на облік, звітності та проведення перевірок нерезидентів, які здійснюють господарську діяльність на території України та які належно зареєстрували на території України відокремлені підрозділи.

Питання до обговорення:

  1. Особливості реєстрації іноземних компаній, які мають/не мають свої постійні представництва в Україні.
  2. Особливості подання податкової звітності за кожен звітний період у 2021 році.
  3. Проведення перевірок іноземних компаній.
  4. Що оподатковувати податком на прибуток – прибуток представництва чи компанії нерезидента?

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Артемчук

Зв'язатись
+380 (67) 218 15 33
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: