fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-зустріч “Підтримка підприємців в умовах війни 2024”

  • Дата: 25/01/2024 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 12:00 - 13:30
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-зустріч “Підтримка підприємців в умовах війни 2024”. Дата: 25 січня2024. Час: 12:00 13:30. Мова: Українська. Місце проведення: Microsoft Teams. Шановні члени Асоціації,    Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації анонсує першу у цьому році онлайн-зустріч проєкту «У пошуках Інвестицій», де ми обговоримо підтримку підприємців в умовах війни у 2024 році.  Цього разу до обговорення грантової підтримки бізнесу долучаться представники Агенції регіонального розвитку Одеської області.   Коли?  У четвер, 25 січня 2024 року, 12:00-13:30.    Де?  Онлайн у Microsoft Teams.    Ц.А.: бізнес-спільнота ЕВА, представники малого, середнього та великого бізнесу.    Питання до обговорення:   1) Фінансова допомога: Розгляд можливостей фінансової допомоги для відновлення та розширення підприємств в умовах війни.  2) Як допомогти молодим компаніям та малим підприємствам отримати доступ до фінансової підтримки.  3) Гранти для підприємств: Розгляд можливостей надання грантів для підприємств, які активно взаємодіють з громадами та надають допомогу в умовах військового конфлікту  4) Приклади успішних кейсів  Попередня реєстрація обов’язкова.   Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації,   

Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації анонсує першу у цьому році онлайн-зустріч проєкту «У пошуках Інвестицій», де ми обговоримо підтримку підприємців в умовах війни у 2024 році. 

Цього разу до обговорення грантової підтримки бізнесу долучаться представники Агенції регіонального розвитку Одеської області.  

Коли?  У четвер, 25 січня 2024 року, 12:00-13:30.   

Де?  Онлайн у Microsoft Teams.   

Ц.А.: бізнес-спільнота ЕВА, представники малого, середнього та великого бізнесу.   

Питання до обговорення:  

1) Фінансова допомога: Розгляд можливостей фінансової допомоги для відновлення та розширення підприємств в умовах війни. 

2) Як допомогти молодим компаніям та малим підприємствам отримати доступ до фінансової підтримки. 

3) Гранти для підприємств: Розгляд можливостей надання грантів для підприємств, які активно взаємодіють з громадами та надають допомогу в умовах військового конфлікту 

4) Приклади успішних кейсів 

Попередня реєстрація обов’язкова.   

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: