fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн зустріч Митного комітету Асоціації з представниками Держмитслужби та Мінекономіки щодо обговорення питань застосування Пан-Євро-Мед Конвенції

  • Дата: 05/11/2021
  • Час: 13:00 - 15:00
Місце проведення:

Платформа Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн зустріч Митного комітету Асоціації з представниками Держмитслужби та Мінекономіки щодо обговорення питань застосування Пан-Євро-Мед Конвенції. Дата: 05 листопада2021. Час: 13:00 15:00. Місце проведення: Платформа Zoom. Запрошуємо Вас на онлайн зустріч Митного комітету Асоціації з представниками Держмитслужби та Мінекономіки щодо обговорення ряду поточних проблемних питань у сфері застосування Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження, яка відбудеться о 13:00 у пятницю, 5 листопада.   Питання для обговорення: 1. Коли починають застосовуватися нові (альтернативні) правила визначення країни походження і з якою зоною вільної торгівлі? Чи потрібно підписувати якісь доповнення до Угод про зону вільної торгівлі або внесення змін на сайті ПЕМ? 2. Що таке повна кумуляція (відмінності від діагональної) і як буде застосовуватися? 3. На сьогоднішній день, якщо використовується режим переробки і не сплачуються мита на імпортні матеріали, які використовуються для виробництва продукції на експорт, постачальник не може заявляти про преференційне походження товару, що експортується. Щось змінюється в цьому плані при нових правилах? 4. Правило прямого транспортування заміниться на вимогу документа про неманіпуляціі - що і в яких випадках буде вимагати наша митниця? Якщо перевантаження на території третьої країни немає, як і раніше буде досить CMR? 5. Матриця ПЕМ про зони вільної торгівлі і діагональної кумуляції дуже рідко оновлюється на офіційному сайті ПЕМ. До сих пір не внесена Зона вільної торгівлі з Ізраїлем, хоча ми працюємо по ньому з початку року. Яка частота оновлень? Може, щось ще не відображено для України? 6. Яка робота ведеться по переходу на правила ПЕМ з Молдовою? 7. Який статус за погодженням ЗВТ з Туреччиною? Гості зустрічі: Олексій Валерійович Рожков – директор Департаменту міжнародної співпраці у сфері економіки, торгівлі та сільського господарства Міністерства економіки України; Володимир Миколайович Старощук – начальник Управління митно-тарифного регулювання Департаменту митних платежів, митної вартості та митно- тарифного регулювання ЗЕД Державної митної служби України.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Артемчук. E-mail natalia.artemchuk@eba.com.ua. Контактний телефон. +380 (67) 218 15 33.

Запрошуємо Вас на онлайн зустріч Митного комітету Асоціації з представниками Держмитслужби та Мінекономіки щодо обговорення ряду поточних проблемних питань у сфері застосування Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження, яка відбудеться о 13:00 у п’ятницю, 5 листопада.

 
Питання для обговорення:

1. Коли починають застосовуватися нові (альтернативні) правила визначення країни походження і з якою зоною вільної торгівлі? Чи потрібно підписувати якісь доповнення до Угод про зону вільної торгівлі або внесення змін на сайті ПЕМ?
2. Що таке повна кумуляція (відмінності від діагональної) і як буде застосовуватися?
3. На сьогоднішній день, якщо використовується режим переробки і не сплачуються мита на імпортні матеріали, які використовуються для виробництва продукції на експорт, постачальник не може заявляти про преференційне походження товару, що експортується. Щось змінюється в цьому плані при нових правилах?
4. Правило прямого транспортування заміниться на вимогу документа про неманіпуляціі – що і в яких випадках буде вимагати наша митниця? Якщо перевантаження на території третьої країни немає, як і раніше буде досить CMR?
5. Матриця ПЕМ про зони вільної торгівлі і діагональної кумуляції дуже рідко оновлюється на офіційному сайті ПЕМ. До сих пір не внесена Зона вільної торгівлі з Ізраїлем, хоча ми працюємо по ньому з початку року. Яка частота оновлень? Може, щось ще не відображено для України?
6. Яка робота ведеться по переходу на правила ПЕМ з Молдовою?
7. Який статус за погодженням ЗВТ з Туреччиною?

Гості зустрічі:

Олексій Валерійович Рожков – директор Департаменту міжнародної співпраці у сфері економіки, торгівлі та сільського господарства Міністерства економіки України;
Володимир Миколайович Старощук – начальник Управління митно-тарифного регулювання Департаменту митних платежів, митної вартості та митно- тарифного регулювання ЗЕД Державної митної служби України.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Артемчук

Зв'язатись
+380 (67) 218 15 33
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: