fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн зустріч Харчового Комітету Асоціації

 • Дата: 24/02/2021
 • Час: 14:30 - 16:30
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн зустріч Харчового Комітету Асоціації. Дата: 24 лютого2021. Час: 14:30 16:30. Шановні колеги, запрошуємо Вас на онлайн зустріч Харчового Комітету Асоціації. Дата та час: 24 лютого, 14:30 і буде доступна на ресурсі Zoom Посилання на трансляцію буде надано після реєстрації. Запрошені гості : Владислава Магалецька – Голова Держпродспоживслужби Питання до обговорення: Щодо проблем з формами міжнародних сертифікатів. Проблема невизначеності необхідних документів для проходження державного контролю вантажів із продуктами, які ввозяться (пересилаються) на митну територію Україні із США, країн Європейського Союзу та Великої Британії для дієтичних добавок. Щодо відбору зразків при імпорті.  Необхідність розробити роз’яснення щодо норм Закону «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів». Чи буде прегляд % відбору зразків? Перевірки Держпродспоживслужбою вимог законодавства про ринковий нагляд на основі секторальних планів не встановлюють обмежень щодо перевірки одного й того самого суб’єкта. Просимо розглянути питання фіксації термінів, суб’єктів та причин перевірки. Питання щодо цифровізації. Перевірки при митному оформленні відбуваються згідно  встановленого відсотка для кожної групи товарів, але незрозуміло до чого він привязаний. Щодо електронного обігу фітосанітарних сертифікатів. Щодо підтрими українських експортерів на міжнародних ринках. Необхідність законодавчого  урегулювання питання щодо права саме виробника продукції, який відповідає за   безпечність та якість харчових продуктів, проведення арбітражного дослідження та прийняття рішення про анулювання арбітражного зразка, а не операторів ринку - покупців  цієї продукції. Щодо укомплектування   Державних  лабораторій. Щодо практичного виконання норм законодавства щодо оплати державного контролю операторами ринку чи уповноваженими ними особами. Щодо перегляду та спрощення поточної системи адміністрування оплат за проведення державного контролю (ветеринарного, фітосанітарного). Статус прийняття еквівалентною системи реєстрації кормових добавок в ЄС вимогам, які діють в Україні. Деякі питання запровадження НАССР потребують додаткових консультацій. Щодо можливості видачі листа роз’яснення Держпродспоживслужби на регіональні інспекції щодо особливостей трактування критеріїв неможливості нанесення певної інформації безпосередньо на виріб. Необхідність розроблення змін до законодавства про електронну комерцію. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Широченко. E-mail Tetiana.Shyrochenko@eba.com.ua. Контактний телефон. +380 (67) 218 27 24.

Шановні колеги, запрошуємо Вас на онлайн зустріч Харчового Комітету Асоціації.

Дата та час: 24 лютого, 14:30 і буде доступна на ресурсі Zoom

Посилання на трансляцію буде надано після реєстрації.

Запрошені гості :

Владислава Магалецька – Голова Держпродспоживслужби

Питання до обговорення:

 1. Щодо проблем з формами міжнародних сертифікатів.
 2. Проблема невизначеності необхідних документів для проходження державного контролю вантажів із продуктами, які ввозяться (пересилаються) на митну територію Україні із США, країн Європейського Союзу та Великої Британії для дієтичних добавок.
 3. Щодо відбору зразків при імпорті. 
 4. Необхідність розробити роз’яснення щодо норм Закону «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів».
 5. Чи буде прегляд % відбору зразків?
 6. Перевірки Держпродспоживслужбою вимог законодавства про ринковий нагляд на основі секторальних планів не встановлюють обмежень щодо перевірки одного й того самого суб’єкта. Просимо розглянути питання фіксації термінів, суб’єктів та причин перевірки.
 7. Питання щодо цифровізації. Перевірки при митному оформленні відбуваються згідно  встановленого відсотка для кожної групи товарів, але незрозуміло до чого він прив’язаний.
 8. Щодо електронного обігу фітосанітарних сертифікатів.
 9. Щодо підтрими українських експортерів на міжнародних ринках.
 10. Необхідність законодавчого  урегулювання питання щодо права саме виробника продукції, який відповідає за   безпечність та якість харчових продуктів, проведення арбітражного дослідження та прийняття рішення про анулювання арбітражного зразка, а не операторів ринку – покупців  цієї продукції.
 11. Щодо укомплектування   Державних  лабораторій.
 12. Щодо практичного виконання норм законодавства щодо оплати державного контролю операторами ринку чи уповноваженими ними особами.
 13. Щодо перегляду та спрощення поточної системи адміністрування оплат за проведення державного контролю (ветеринарного, фітосанітарного).
 14. Статус прийняття еквівалентною системи реєстрації кормових добавок в ЄС вимогам, які діють в Україні.
 15. Деякі питання запровадження НАССР потребують додаткових консультацій.
 16. Щодо можливості видачі листа роз’яснення Держпродспоживслужби на регіональні інспекції щодо особливостей трактування критеріїв неможливості нанесення певної інформації безпосередньо на виріб.
 17. Необхідність розроблення змін до законодавства про електронну комерцію.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Широченко

Зв'язатись
+380 (67) 218 27 24
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: