fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-засідання Податкового комітету ЄБА

  • Дата: 04/06/2021
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

Віртуальна зала STEFES

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-засідання Податкового комітету ЄБА. Дата: 04 червня2021. Час: 16:00 18:00. Місце проведення: Віртуальна зала STEFES. Запрошуємо Вас на Онлайн-засідання Податкового комітету ЄБА. Дата та час: 4 червня, 16:00 онлайн-зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us   Попередній порядок денний: Проєкт Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» №5153 від 25.02.2021., а також непрямі методи оподаткування, які має розробити Кабінет Міністрів України. Практичні кейси подання податкової звітності представництвами іноземних компаній/іноземними компаніями. Проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань формування прожиткового мінімуму та створення передумов для його підвищення» №3515 від 20.05.2020 та Проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для підвищення прожиткового мінімуму на рівень, не нижчий рівня фактичного прожиткового мінімуму» №3515-1 від 05.06.2020. У разі виникнення додаткових питань для обговорення під час засідання, а також коментарів щодо зазначених законопроєктів, будь ласка, надсилайте на committees@eba.com.ua або natalia.artemchuk@eba.com.ua до кінця дня, 3 червня 2021 року. Підтвердження реєстрації та посилання на підключення надійде за день до заходу. Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація є обов’язковою! Лише зареєстровані учасники отримують актуальне посилання для участі у заході.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Соломатіна. E-mail Anastasiia.Solomatina@eba.com.ua. Контактний телефон. 067-218-27-19.

Запрошуємо Вас на Онлайн-засідання Податкового комітету ЄБА.

Дата та час: 4 червня, 16:00 онлайн-зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us  

Попередній порядок денний:

  1. Проєкт Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» №5153 від 25.02.2021., а також непрямі методи оподаткування, які має розробити Кабінет Міністрів України.
  2. Практичні кейси подання податкової звітності представництвами іноземних компаній/іноземними компаніями.
  3. Проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань формування прожиткового мінімуму та створення передумов для його підвищення» №3515 від 20.05.2020 та Проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для підвищення прожиткового мінімуму на рівень, не нижчий рівня фактичного прожиткового мінімуму» №3515-1 від 05.06.2020.

У разі виникнення додаткових питань для обговорення під час засідання, а також коментарів щодо зазначених законопроєктів, будь ласка, надсилайте на committees@eba.com.ua або natalia.artemchuk@eba.com.ua до кінця дня, 3 червня 2021 року.

Підтвердження реєстрації та посилання на підключення надійде за день до заходу.

Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація є обов’язковою! Лише зареєстровані учасники отримують актуальне посилання для участі у заході.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Соломатіна

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: