fbpx

Онлайн сесія Нововведення податкового законодавства щодо нерезидентів

  • Дата: 16/03/2021
  • Час: 11:00 - 12:00

За ініціативи Комітету охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації та юридичної фірми «Правовий Альянс» 16 березня 2021 року відбудеться онлайнова сесія, де обговорюватимуться деякі нововведення Податкового кодексу щодо нерезидентів. Юридичний експерт Віталій Савчук, адвокат та радник Правового Альянсу, детально зупиниться на нововведеннях податкового законодавства, а також поділиться професійними рекомендаціями із представниками Комітетів ЄБА.

На думку юридичного експерта, позиція законодавця в питанні обмеження автономії нерезидентів, які функціонують в Україні через постійні представництва, пов’язана з прагненням податкових органів мати ширшу інформацію щодо діяльності нерезидентів на території України.

Година занурення з 11.00 до 12.00 охопить питання:

  • Необхідності реєстрації нерезидента платником податку на прибуток в Україні, постійне представництво якого вже поставлено на облік платником такого податку.
  • Наслідків відмови нерезидента стати на облік в податкових органах.
  • Переліку необхідних документів для постановки нерезидента на облік.

Спікери

1 / 1
Віталий Савчук
Адвокат, радник Спеціалізація: Податкове право, Інтелектуальна власність, Вирішення спорів Консультує з питань захисту прав інтелектуальної власності, податків, експортно-імпортних операцій, структурування бізнесу та контрактів, а також здійснює представництво інтересів клієнтів у судах.
Віталий Савчук

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дмитро Кирилюк

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: