fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-Програма з правового розвитку EBA-Asters. Модуль 3. Діяльність правоохоронної системи та безпека бізнесу, що варто очікувати бізнесу

  • Дата: 29/09/2021
  • Мова: українська
  • Час: 12:00 - 13:00
  • Внесок:безкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-Програма з правового розвитку EBA-Asters. Модуль 3. Діяльність правоохоронної системи та безпека бізнесу, що варто очікувати бізнесу. Дата: 29 вересня2021. Час: 12:00 13:00. Мова: українська. Внесок: безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Програма з правового розвитку EBA та юридичної фірми Asters – це освітній продукт, спрямований на набуття принципово нових юридичних знань, як юристами, що практикують у галузі правового супроводу та захисту бізнесу, так і менеджерами з відповідною освітою. Структура та зміст програми насамперед передбачає професійний розвиток юристів, що володіють комплексними знаннями та проводять практику у своїй галузі права, а також пов’язані з функціональними аспектами законодавства. ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ Практикуючі юристи. Юрисконсульти та менеджери. Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання. Модуль 3. Діяльність правоохоронної системи та безпека бізнесу, що варто очікувати бізнесу. Етапи створення Бюро економічної безпеки та реформи СБУ. Аналіз останніх тенденцій у справах та підходах правоохоронних органів. Ефективність роботи органів, що допомагають у захисті бізнесу (Бізнес Омбудсмен, Департамент захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора). Спікери. Сергій Гребенюк. Партнер, керівник практики кримінального права Астерс. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Програма з правового розвитку EBA та юридичної фірми Asters – це освітній продукт, спрямований на набуття принципово нових юридичних знань, як юристами, що практикують у галузі правового супроводу та захисту бізнесу, так і менеджерами з відповідною освітою. Структура та зміст програми насамперед передбачає професійний розвиток юристів, що володіють комплексними знаннями та проводять практику у своїй галузі права, а також пов’язані з функціональними аспектами законодавства.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

  • Практикуючі юристи.
  • Юрисконсульти та менеджери.
  • Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання.

Модуль 3. Діяльність правоохоронної системи та безпека бізнесу, що варто очікувати бізнесу.

  • Етапи створення Бюро економічної безпеки та реформи СБУ.
  • Аналіз останніх тенденцій у справах та підходах правоохоронних органів.
  • Ефективність роботи органів, що допомагають у захисті бізнесу (Бізнес Омбудсмен, Департамент захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора).

Спікери

1 / 1
Сергій Гребенюк
Партнер, керівник практики кримінального права Астерс
Сергій Гребенюк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: