fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-програма розвитку зі стратегічного мислення

Особистісний розвиток Підприємництво CEO, TOП менеджмент
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-програма розвитку зі стратегічного мислення. Дата: 15 лютого2022. Час: 17:30 20:15. Мова: російська. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Стратегічне мислення поділяється на дві частини: мислення про стратегію та його реалізація. Стратегія це реалізація майбутнього. Вона відповідає на питання: «Як досягти мети?». Люди часто говорять, що мета це і є стратегія. Це не так. Стратегія це про те, як ми потрапимо туди, куди потрібно. Цей термін прийшов до нас з військової справи й наразі у бізнесі є вже одним з основних напрямків для вивчення та заглиблення. Стратегічне мислення використовується для завдань високого рівня, коли є велика мета. Без стратегічного мислення зростання неможливе, тому що не зрозуміло, куди рухатися.  EBA Management Development Centre спільно з Олексієм Тимофеєвим запрошує Вас приєднатись до Онлайн-програми розвитку зі стратегічного мислення.  Після успішного проходження курсу Ви отримаєте сертифікат про завершення програми. Цього сезону на Вас чекає: Заглиблення у питання стратегічного мислення Інструменти ефективного мислення Побудова стратегії для Вашої компанії Цільова аудиторія Директори, CEO Досвідчені старші та молодші менеджери, які мають на меті побудувати ефективну стратегію компанії Які навички та знання ви опануєте: Стратегічне мислення – ключова компетенція та бізнес-дисципліна. Техніка ефективного мислення. Ментальні моделі, фреймворки, когнітивні пастки. Матриця стратегічного мислення. Компоненти стратегічного майндсету. Ціленаправленість та проактивність. Орієнтація на розвиток та зріст. Системна перспектива. Зв’язок елементів екосистеми бізнесу. Тимчасова перспектива. Зв’язок часових горизонтів. Інноваційність. Інтеграція аналітичного та креативного підходів. Динаміка. Гнучкість та відкритість. Ключові інструменти стратегічного мислення – застосування на практиці управління по етапам стратегічного циклу. Етап 1. Ситуаційний аналіз. Етап 2. Постановка цілей. Етап 3. Планування. Етап 4. Виконання, аналіз результатів, зміна та оновлення стратегії.Спікери. Олексій Тимофеєв. Є ко-фаундером та першим CEO американської інвестиційної компанії Trident Acquisitions Corp., яка у 2018 році провела IPO та залучила на біржі NASDAQ 200 млн USD; реалізував в Україні портфель з прямими інвестиціями в об’ємі більш ніж 500 млн USD, у ролі СЕО компанії «Смарт-Холдинг» відповідав за управління портфелем активів загальною вартістю більше, ніж 2.5 млрд доларів з персоналом більше 10-ти тисяч людей; наразі займається залученням інвестицій та реалізацією проектів у сферах промислового та технологічного бізнесу.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail iryna.shevchuk@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 240 90 90.

Про програму

Стратегічне мислення поділяється на дві частини: мислення про стратегію та його реалізація. Стратегія це реалізація майбутнього. Вона відповідає на питання: «Як досягти мети?». Люди часто говорять, що мета це і є стратегія. Це не так. Стратегія це про те, як ми потрапимо туди, куди потрібно. Цей термін прийшов до нас з військової справи й наразі у бізнесі є вже одним з основних напрямків для вивчення та заглиблення. Стратегічне мислення використовується для завдань високого рівня, коли є велика мета. Без стратегічного мислення зростання неможливе, тому що не зрозуміло, куди рухатися. 

EBA Management Development Centre спільно з Олексієм Тимофеєвим запрошує Вас приєднатись до Онлайн-програми розвитку зі стратегічного мислення

Після успішного проходження курсу Ви отримаєте сертифікат про завершення програми.

Цього сезону на Вас чекає:

 • Заглиблення у питання стратегічного мислення
 • Інструменти ефективного мислення
 • Побудова стратегії для Вашої компанії

Цільова аудиторія

 • Директори, CEO
 • Досвідчені старші та молодші менеджери, які мають на меті побудувати ефективну стратегію компанії

Які навички та знання ви опануєте:

 • Стратегічне мислення – ключова компетенція та бізнес-дисципліна.
 • Техніка ефективного мислення. Ментальні моделі, фреймворки, когнітивні пастки.
 • Матриця стратегічного мислення. Компоненти стратегічного майндсету.
 • Ціленаправленість та проактивність. Орієнтація на розвиток та зріст.
 • Системна перспектива. Зв’язок елементів екосистеми бізнесу.
 • Тимчасова перспектива. Зв’язок часових горизонтів.
 • Інноваційність. Інтеграція аналітичного та креативного підходів.
 • Динаміка. Гнучкість та відкритість.
 • Ключові інструменти стратегічного мислення – застосування на практиці управління по етапам стратегічного циклу.

Етап 1. Ситуаційний аналіз.

Етап 2. Постановка цілей.

Етап 3. Планування.

Етап 4. Виконання, аналіз результатів, зміна та оновлення стратегії.

Тренери

1 / 1
Олексій Тимофеєв
Є ко-фаундером та першим CEO американської інвестиційної компанії Trident Acquisitions Corp., яка у 2018 році провела IPO та залучила на біржі NASDAQ 200 млн USD; реалізував в Україні портфель з прямими інвестиціями в об’ємі більш ніж 500 млн USD, у ролі СЕО компанії «Смарт-Холдинг» відповідав за управління портфелем активів загальною вартістю більше, ніж 2.5 млрд доларів з персоналом більше 10-ти тисяч людей; наразі займається залученням інвестицій та реалізацією проектів у сферах промислового та технологічного бізнесу.
Олексій Тимофеєв

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Ваш мобільний номер телефону
Вкажіть, будь ласка, на кого виставляти рахунок
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 2
Вкажіть, будь ласка, на кого виставляти рахунок
Зареєструватися
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Вкажіть, будь ласка, на кого виставляти рахунок
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: