fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-програма розвитку зі штучного інтелекту для підвищення ефективності бізнесу

Інформаційні технології Маркетинг та PR Особиста ефективність Особистісний розвиток CEO, TOП менеджмент HR, CSR, Внутрішні комунікації PR, Маркетинг, Реклама, Дизайн Розвиток бізнесу, продажі, відносини з клієнтами
 • Статус:Ми працюємо над новим сезоном
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-програма розвитку зі штучного інтелекту для підвищення ефективності бізнесу. Дата: 14 березня2024. Час: 17:00 19:00. Мова: українська. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Штучний інтелект минулого року спричинив фурор у світі, перевернув наші уявлення та розуміння ринку. Він пришвидшив розвиток, спонукав нас до змін та підлаштування під сучасні реалії.  Команда Центру Професійного Розвитку Європейської Бізнес Асоціації спільно з Михайлом Пацаном запрошують Вас взяти участь в Онлайн-програмі розвитку зі штучного інтелекту для підвищення ефективності бізнесу.  Цільова аудиторія: фахівці у сфері комунікацій та всі, хто хоче навчитись застосовувати штучний інтелект у робочих процесах для підвищення ефективності бізнес-процесів.   День 1. Підвищення ефективності компаній з використанням штучного інтелекту - 14 березня  Що таке штучний інтелект.   Як працює модель Трансформер.   Промпт-інженерій - як керувати Трансформером.   Налаштування і робота з популярними сервісами штучного інтелекту для роботи з текстом, зобрженнями і голосом (ChatGPT, MidJourney, ElevenLabs та ін.). День 2. Використання GPT моделей для підвищення ефективності в бізнесі - 19 березня  Маркетинг.   Продажі.   Рекрутинг.   Фінанси та великі документи.  День 3. Автоматизація бізнес процесів з використанням генеративного штучного інтелекту - 21 березня   Що таке no-code / low-code   Автоматизація бізнес процесів з використанням no-code / low-code   Створення чат-боту з використанням штучного інтелекту і власних даних  Спікери. Михайло Пацан. Інвестор, підприємець, експерт в сфері міжнародних фінансових ринків і криптовалют, співзасновник Web3 університету Learn to Earn Global. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 240 90 90.

Про програму

Штучний інтелект минулого року спричинив фурор у світі, перевернув наші уявлення та розуміння ринку. Він пришвидшив розвиток, спонукав нас до змін та підлаштування під сучасні реалії. 

Команда Центру Професійного Розвитку Європейської Бізнес Асоціації спільно з Михайлом Пацаном запрошують Вас взяти участь в Онлайн-програмі розвитку зі штучного інтелекту для підвищення ефективності бізнесу. 

Цільова аудиторія: фахівці у сфері комунікацій та всі, хто хоче навчитись застосовувати штучний інтелект у робочих процесах для підвищення ефективності бізнес-процесів.  

День 1. Підвищення ефективності компаній з використанням штучного інтелекту – 14 березня

 •  Що таке штучний інтелект. 
 •  Як працює модель “Трансформер”. 
 •  Промпт-інженерій – як керувати “Трансформером”. 
 •  Налаштування і робота з популярними сервісами штучного інтелекту для роботи з текстом, зобрженнями і голосом (ChatGPT, MidJourney, ElevenLabs та ін.).

День 2. Використання GPT моделей для підвищення ефективності в бізнесі – 19 березня

 •  Маркетинг. 
 •  Продажі. 
 •  Рекрутинг. 
 •  Фінанси та великі документи. 

День 3. Автоматизація бізнес процесів з використанням генеративного штучного інтелекту – 21 березня 

 •  Що таке no-code / low-code 
 •  Автоматизація бізнес процесів з використанням no-code / low-code 
 •  Створення чат-боту з використанням штучного інтелекту і власних даних 

Тренери

1 / 1
Михайло Пацан
Інвестор, підприємець, експерт в сфері міжнародних фінансових ринків і криптовалют, співзасновник Web3 університету Learn to Earn Global
Михайло Пацан

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись
067 240 90 90
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Ваш мобільний номер телефону
Вкажіть, будь ласка, на кого виставляти рахунок
Ваші очікування та запитання до тренера
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 3
Вкажіть, будь ласка, на кого виставляти рахунок
Ваші очікування та запитання до тренера
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: