fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-зустріч: Енергетична безпека країни в умовах надзвичайної ситуації та подальший вихід із кризи

  • Дата: 23/04/2020 (ЧТ)
  • Мова: Ukrainian (Without translation)
  • Час: 12:00 - 14:00
Місце проведення:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-зустріч: Енергетична безпека країни в умовах надзвичайної ситуації та подальший вихід із кризи. Дата: 23 квітня2020. Час: 12:00 14:00. Мова: Ukrainian (Without translation). Місце проведення: Zoom. Питання енергетичної безпеки є стратегічно важливим для країни, тож в умовах надзвичайної ситуації необхідно забезпечити безперервну діяльність паливно-енергетичної індустрії. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на онлайн-зустріч «Енергетична безпека країни в умовах надзвичайної ситуації та подальший вихід із кризи». Також під час зустрічі відбудеться презентація новоствореного Комітету Асоціації з енергетики. Учасники дискусії обговорять необхідні рішення, на які очікують ключові гравці енергетичного сектору України від представників влади у поточній ситуації. Зокрема, можливість не застосовувати деякі санкції для компаній та запровадити мито на імпорт електроенергії для країн, що не є членами європейського Енергетичного Співтовариства. Також ми розглянемо реформу ринку електроенергетики та низку регуляторних змін в контексті потенційних шляхів подолання кризи. Крім того, у зв’язку з початком роботи нового Комітету з енергетики поговоримо також про цілі та плани роботи компаній на даній платформі. Онлайн зустріч запланована на 23 квітня, 12:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Спікери від органів державної влади, державних компаній та міжнародних організацій: - Ольга Буславець, Т.в.о. Міністра енергетики та захисту довкілля України; - Дмитро Коваленко, Член НКРЕКП; - Костянтин Петриковець, Директор ДП Гарантований покупець; - Володимир Кудрицький, В.о. Голови правління НЕК Укренерго; - Сергій Нагорняк, народний депутат України; - Вікторія Гриб, народний депутат України; - Людмила Буймістер, народний депутат України; - Ольга Єрьоміна, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку; - Torsten Woellert,EU Commission Support Group for Ukraine. Cпікери від бізнесу: - Карл Стурен, cпівголова Комітету з енергетики Асоціації, Віндкрафт Україна; - Володимир Кушіль, cпівголова Комітету з енергетики Асоціації, АТ Укргазвидобування; - Ірина Протопопова, cпівголова Комітету з енергетики Асоціації, ДТЕК; - Олег Ніконоров, Регіональна Газова Компанія; - Олександр Подпругін, Елементум Енерджі; - Дмитро Сахарук, ДТЕК Енерго; - Олексій Дубовський, Українська енергетична біржа; - Олег Ларіонов, Донбасенерго. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. У разі виникнення запитань, звертайтеся, будь ласка, до Євгенія Скульського - [email protected] або  (067) 465-28-29. Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі!

Питання енергетичної безпеки є стратегічно важливим для країни, тож в умовах надзвичайної ситуації необхідно забезпечити безперервну діяльність паливно-енергетичної індустрії.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на онлайн-зустріч «Енергетична безпека країни в умовах надзвичайної ситуації та подальший вихід із кризи». Також під час зустрічі відбудеться презентація новоствореного Комітету Асоціації з енергетики.

Учасники дискусії обговорять необхідні рішення, на які очікують ключові гравці енергетичного сектору України від представників влади у поточній ситуації. Зокрема, можливість не застосовувати деякі санкції для компаній та запровадити мито на імпорт електроенергії для країн, що не є членами європейського Енергетичного Співтовариства. Також ми розглянемо реформу ринку електроенергетики та низку регуляторних змін в контексті потенційних шляхів подолання кризи. Крім того, у зв’язку з початком роботи нового Комітету з енергетики поговоримо також про цілі та плани роботи компаній на даній платформі.

Онлайн зустріч запланована на 23 квітня, 12:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Спікери від органів державної влади, державних компаній та міжнародних організацій:

– Ольга Буславець, Т.в.о. Міністра енергетики та захисту довкілля України;

– Дмитро Коваленко, Член НКРЕКП;

– Костянтин Петриковець, Директор ДП “Гарантований покупець”;

– Володимир Кудрицький, В.о. Голови правління НЕК “Укренерго”;

– Сергій Нагорняк, народний депутат України;

– Вікторія Гриб, народний депутат України;

– Людмила Буймістер, народний депутат України;

– Ольга Єрьоміна, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку;

– Torsten Woellert,EU Commission Support Group for Ukraine.

Cпікери від бізнесу:

– Карл Стурен, cпівголова Комітету з енергетики Асоціації, Віндкрафт Україна;

– Володимир Кушіль, cпівголова Комітету з енергетики Асоціації, АТ “Укргазвидобування”;

– Ірина Протопопова, cпівголова Комітету з енергетики Асоціації, ДТЕК;

– Олег Ніконоров, Регіональна Газова Компанія;

– Олександр Подпругін, Елементум Енерджі;

– Дмитро Сахарук, ДТЕК Енерго;

– Олексій Дубовський, Українська енергетична біржа;

– Олег Ларіонов, Донбасенерго.

Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

У разі виникнення запитань, звертайтеся, будь ласка, до Євгенія Скульського – [email protected] або  (067) 465-28-29.

Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі!

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: