fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар “Належна обачність з корпоративної сталості: визначений план для невизначеного майбутнього”

  • Дата: 18/04/2024 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

платформа Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Вебінар “Належна обачність з корпоративної сталості: визначений план для невизначеного майбутнього”. Дата: 18 квітня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська. Місце проведення: платформа Zoom. Сталий розвиток є вирішальним аспектом корпоративної стратегії в сучасному діловому світі. Директива Європейського Союзу про належну обачність з корпоративної сталості (CSDDD) допомагає компаніям стати більш відповідальними. Вплив цієї директиви вже помітний у Європі та за її межами, що проявляється у зміні способу діяльності компаній. Тому Європейська Бізнес Асоціація запрошує долучитися до вебінару «Належна обачність з корпоративної сталості: визначений план для невизначеного майбутнього», який відбудеться 18 квітня об 11:00. Спікерка:  Олена Уварова, к.ю.н., доцентка, голова Міжнародногої лабораторії бізнесу і прав людини(Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Україна), спів-президентка Глобальної асоціації досліджень в сфері бізнесу і прав людини, MSCA4Ukraine Postdoc, Координаторка досліджень (Вагенінгенський університет, Нідерланди) Пункти для обговорення:  CSDDD (Директива ЄС про належну обачність з корпоративної сталості): майбутнє, яке настало вчора. Як ще неприйнята CSDDD вже вплинула на бізнес в Європі і поза нею? Її основні вимоги та перспективи їх впровадження. Належна обачність в ланцюгах постачання: практика, напрацьована німецьким, нідерландським, французським та іншим європейським бізнесом. Їх досвід і корисні для нас поради. Досвід українських компаній і корисні для європейських компаній поради.  Запровадження належної обачності в Вашій компанії не з нуля. Належна обачність як невідємний компонент роботи компанії і пошук точок розвитку. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації. До зустрічі! Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Бойко. E-mail [email protected].

Сталий розвиток є вирішальним аспектом корпоративної стратегії в сучасному діловому світі. Директива Європейського Союзу про належну обачність з корпоративної сталості (CSDDD) допомагає компаніям стати більш відповідальними. Вплив цієї директиви вже помітний у Європі та за її межами, що проявляється у зміні способу діяльності компаній. Тому Європейська Бізнес Асоціація запрошує долучитися до вебінару «Належна обачність з корпоративної сталості: визначений план для невизначеного майбутнього», який відбудеться 18 квітня об 11:00.

Спікерка: 

  • Олена Уварова, к.ю.н., доцентка, голова Міжнародногої лабораторії бізнесу і прав людини(Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Україна), спів-президентка Глобальної асоціації досліджень в сфері бізнесу і прав людини, MSCA4Ukraine Postdoc, Координаторка досліджень (Вагенінгенський університет, Нідерланди)

Пункти для обговорення: 

  • CSDDD (Директива ЄС про належну обачність з корпоративної сталості): майбутнє, яке настало вчора. Як ще неприйнята CSDDD вже вплинула на бізнес в Європі і поза нею? Її основні вимоги та перспективи їх впровадження.
  • Належна обачність в ланцюгах постачання: практика, напрацьована німецьким, нідерландським, французським та іншим європейським бізнесом. Їх досвід і корисні для нас поради. Досвід українських компаній і корисні для європейських компаній поради. 
  • Запровадження належної обачності в Вашій компанії не з нуля. Належна обачність як невід’ємний компонент роботи компанії і пошук точок розвитку.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації.

До зустрічі!

Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Бойко

Зв'язатись
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: