fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Круглий стіл «Відповідальне поводження з використаною тарою з-під ЗЗР»

  • Дата: 30/09/2021
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 11:00 - 14:00
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Круглий стіл «Відповідальне поводження з використаною тарою з-під ЗЗР». Дата: 30 вересня2021. Час: 11:00 14:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Відбудеться онлайн. Шановні партнери, користувачі засобів захисту рослин! 30 вересня Європейська Бізнес Асоціація запрошує на круглий стіл «Відповідальне поводження з використаною тарою з-під ЗЗР». Початок об 11 годині в онлайн форматі. Під час круглого столу ми обговоримо одне з найактуальніших питань у сфері засобів захисту рослин, а саме: поводження із використаною тарою з-під ЗЗР. Ми представимо перший національний проєкт «Агро Варта», що є унікальним для нашої країни, і який пропонує ефективні рішення у сфері поводження з таким видом небезпечного відходу як використана тара з-під ЗЗР. Програма заходу: 11:00 – 11:15    Вітальне слово від компаній виробників та імпортерів ЗЗР – членів проєкту «Агро Варта»  11:15 – 12:00    Блок I. Представлення проєкту Агро Варта + дискусія 12:00 – 13:10   Блок IІ. Презентація онлайн платформи «Агро Варта»  + дискусія 13:10 – 13:45    Блок IІІ. Презентація компаній, ліцензованих на поводження з небезпечними відходами, що здійснюють переробку тари зібраної в рамках проекту 13:45 – 14:00   Підбиття підсумків  Участь у круглому столі візьмуть представники світових виробників та імпортерів засобів захисту рослин, а саме: ТОВ АДАМА УКРАЇНА, ТОВ БАСФ Т.О.В, ТОВ БАЙЄР, ТОВ ФМС УКРАЇНА, ТОВ НУФАРМ УКРАЇНА, ТОВ САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН, ТОВ СИНГЕНТА, ТОВ ЮПЛ УКРАЇНА. Аби зареєструватись на участь у круглому столі, звертайтесь до Марини Шимкус, Координатор Підкомітету Асоціації через e-mail: Maryna.Shymkus@eba.com.ua, meл.: (067) 400-90-16. Після реєстрації вам буде надіслано лінк на підключення до круглого столу. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Марина Шимкус. E-mail Maryna.Shymkus@eba.com.ua. Контактний телефон. (067) 400-90-16.

Шановні партнери, користувачі засобів захисту рослин!

30 вересня Європейська Бізнес Асоціація запрошує на круглий стіл «Відповідальне поводження з використаною тарою з-під ЗЗР».

Початок об 11 годині в онлайн форматі.

Під час круглого столу ми обговоримо одне з найактуальніших питань у сфері засобів захисту рослин, а саме: поводження із використаною тарою з-під ЗЗР. Ми представимо перший національний проєкт «Агро Варта», що є унікальним для нашої країни, і який пропонує ефективні рішення у сфері поводження з таким видом небезпечного відходу як використана тара з-під ЗЗР.

Програма заходу:

11:00 – 11:15    Вітальне слово від компаній виробників та імпортерів ЗЗР – членів проєкту «Агро Варта» 

11:15 – 12:00    Блок I. Представлення проєкту Агро Варта + дискусія

12:00 – 13:10   Блок IІ. Презентація онлайн платформи «Агро Варта»  + дискусія

13:10 – 13:45    Блок IІІ. Презентація компаній, ліцензованих на поводження з небезпечними відходами, що здійснюють переробку тари зібраної в рамках проекту

13:45 – 14:00   Підбиття підсумків 

Участь у круглому столі візьмуть представники світових виробників та імпортерів засобів захисту рослин, а саме: ТОВ “АДАМА УКРАЇНА”, ТОВ “БАСФ Т.О.В”, ТОВ “БАЙЄР”, ТОВ “ФМС УКРАЇНА”, ТОВ “НУФАРМ УКРАЇНА”, ТОВ “САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН”, ТОВ “СИНГЕНТА”, ТОВ “ЮПЛ УКРАЇНА”.

Аби зареєструватись на участь у круглому столі, звертайтесь до Марини Шимкус, Координатор Підкомітету Асоціації через e-mail: Maryna.Shymkus@eba.com.ua, meл.: (067) 400-90-16.

Після реєстрації вам буде надіслано лінк на підключення до круглого столу.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Марина Шимкус

Зв'язатись
(067) 400-90-16
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: