fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Круглий стіл «Циркулярна економіка в дії: використання золошлаків у дорожньому будівництві»

  • Дата: 26/05/2021 (СР)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 10:00 - 12:00
Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Круглий стіл «Циркулярна економіка в дії: використання золошлаків у дорожньому будівництві». Дата: 26 травня2021. Час: 10:00 12:00. Мова: Українська (без перекладу). 26 травня о 10:00 на платформі Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації відбудеться круглий стіл на тему «Циркулярна економіка в дії: використання золошлаків у дорожньому будівництві». Під час заходу буде презентовано унікальне для України дослідження «Використання золошлакових продуктів і гірничої породи в дорожньому будівництві. Європейський досвід і можливості для України», створене експертами Асоціації. Окрім цього, учасники обговорять практику та перспективи використання золошлакових матеріалів в Україні, роль держави в розвитку циркулярної економіки та використання золошлакових матеріалів в дорожньому будівництві. До участі у заході запрошені представники профільних комітетів та міністерств, а також керівники компаній-членів Комітету Асоціації: Роман Абрамовський, Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Олександр Маріковський, Заступник голови Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування Леся Василенко, Голова підкомітету з питань зміни клімату та охорони атмосферного повітря Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування Артем Безуглий, Директор ДП «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгiна» Максим Немчинов, заступник Міністра енергетики України Дмитро Живицький, заступник Міністра інфраструктури України Розвиток циркулярної економіки – один з основних напрямків, зафіксованих в Концепції Зеленого енергетичного переходу України до 2050 року. Відтак, стимулювання утилізації золошлаків – це черговий крок України на шляху до приєднання до Європейського зеленого курсу. Анна Деревянко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Країни ЄС більше 60 років використовують золошлакові матеріали під час будівництва доріг та на державному рівні запроваджують принципи циркулярної економіки. Європейська Бізнес Асоціація послідовно піднімає питання щодо розвитку циркулярної економіки в Україні та наголошує на активному повторному використанні промислових відходів (золошлаків, доменних та металургійних шлаків, шламів). Як підтверджує європейський досвід, держава повинна впроваджувати активну політику в цьому напрямку не словами, а конкретними діями. Інформаційні партнери           Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Бойко. E-mail [email protected] Контактний телефон. 063 141 03 12.

26 травня о 10:00 на платформі Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації відбудеться круглий стіл на тему «Циркулярна економіка в дії: використання золошлаків у дорожньому будівництві».

Під час заходу буде презентовано унікальне для України дослідження «Використання золошлакових продуктів і гірничої породи в дорожньому будівництві. Європейський досвід і можливості для України», створене експертами Асоціації.

Окрім цього, учасники обговорять практику та перспективи використання золошлакових матеріалів в Україні, роль держави в розвитку циркулярної економіки та використання золошлакових матеріалів в дорожньому будівництві.

До участі у заході запрошені представники профільних комітетів та міністерств, а також керівники компаній-членів Комітету Асоціації:

Роман Абрамовський, Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України

Руслан Стрілець, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів

Олександр Маріковський, Заступник голови Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування

Леся Василенко, Голова підкомітету з питань зміни клімату та охорони атмосферного повітря Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування

Артем Безуглий, Директор ДП «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгiна»

Максим Немчинов, заступник Міністра енергетики України

Дмитро Живицький, заступник Міністра інфраструктури України

Розвиток циркулярної економіки – один з основних напрямків, зафіксованих в Концепції Зеленого енергетичного переходу України до 2050 року. Відтак, стимулювання утилізації золошлаків – це черговий крок України на шляху до приєднання до Європейського зеленого курсу.

Анна Дерев'янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Країни ЄС більше 60 років використовують золошлакові матеріали під час будівництва доріг та на державному рівні запроваджують принципи циркулярної економіки. Європейська Бізнес Асоціація послідовно піднімає питання щодо розвитку циркулярної економіки в Україні та наголошує на активному повторному використанні промислових відходів (золошлаків, доменних та металургійних шлаків, шламів). Як підтверджує європейський досвід, держава повинна впроваджувати активну політику в цьому напрямку не словами, а конкретними діями.

Інформаційні партнери

          

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Бойко

Зв'язатись
063 141 03 12
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: