fbpx

Круглий стіл щодо проблемних норм із застосуванням Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

  • Дата: 20/04/2021
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на Круглий стіл із представниками органів державної влади щодо проблемних норм із застосуванням Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної» №2704-VIII.

Асоціація повністю підтримує державну політику щодо необхідності забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови, що в тому числі, мало наслідком прийняття Закону №2704-VIII. У той же час, на переконання представників бізнес-спільноти, наразі в Законі №2704-VIII є положення, які технічно неможливо виконати та/або такі, які, на наше переконання, потребують деякого доопрацювання та покращення. Тож, Асоціація організовує круглий стіл з метою обговорення вищезазначених проблемних норм та необхідності внесення деяких змін та уточнень до Закону №2704-VIII.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Куликова

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: