fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Круглий стіл комітету Асоціації управління персоналом

 • Дата: 22/02/2018
 • Час: 14:00 - 16:00
Місце проведення:

Головний офіс Європейської Бізнес Асоціації в м. Києві

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Круглий стіл комітету Асоціації управління персоналом. Дата: 22 лютого2018. Час: 14:00 16:00. Місце проведення: Головний офіс Європейської Бізнес Асоціації в м. Києві. Тема: Перевірки Державної служби України з питань праці. Результати роботи 2017 року та плани на 2018 рік Минулого тижня ми мали важливу зустріч із Головою Державної служби з питань праці – Романом Чернегою та представником Міністерства соціальної політики – Юрієм Кузовим щодо перевірок роботодавців.   Ключовою темою було обговорення результатів та планів Держпраці щодо перевірок суб’єктів господарювання. Також, під час зустрічі були озвучені ключові досягнення Держпраці в розрізі звіту за 2017 рік. Під час зустрічі обговорювалися наступні питання: Порядок проведення виїзних інспектувань: коротко про основне; Підсумки 2017 року за виїзним інспектування: що перевірялося, найбільш поширені порушення, загальна сума штрафів, найбільші штрафи та ін.; Судова практика по результатам виїзних інспектувань; Плани на 2018 рік: основний фокус. Запрошені спікери: Валерія Савчук, Vasil Kisil & Partners Чернега Роман, Голова Державної служби України з питань праці Дегнера Ігор, Директор департаменту з питань праці Держпраці Крентовська Ольга, Перший заступник Міністра соціальної політики України Кузовой Юрій, Генеральний директор директорату норм та стандартів гідної праці, Міністерство соціальної політики України Ми дякуємо усім учасникам зустрічі за конструктивний діалог! Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Гелена Блоцька. E-mail helena.blotska@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Тема: Перевірки Державної служби України з питань праці. Результати роботи 2017 року та плани на 2018 рік

Минулого тижня ми мали важливу зустріч із Головою Державної служби з питань праці – Романом Чернегою та представником Міністерства соціальної політики – Юрієм Кузовим щодо перевірок роботодавців.
 
Ключовою темою було обговорення результатів та планів Держпраці щодо перевірок суб’єктів господарювання. Також, під час зустрічі були озвучені ключові досягнення Держпраці в розрізі звіту за 2017 рік.

Під час зустрічі обговорювалися наступні питання:

 • Порядок проведення виїзних інспектувань: коротко про основне;
 • Підсумки 2017 року за виїзним інспектування: що перевірялося, найбільш поширені порушення, загальна сума штрафів, найбільші штрафи та ін.;
 • Судова практика по результатам виїзних інспектувань;
 • Плани на 2018 рік: основний фокус.

Запрошені спікери:

 • Валерія Савчук, Vasil Kisil & Partners
 • Чернега Роман, Голова Державної служби України з питань праці
 • Дегнера Ігор, Директор департаменту з питань праці Держпраці
 • Крентовська Ольга, Перший заступник Міністра соціальної політики України
 • Кузовой Юрій, Генеральний директор директорату норм та стандартів гідної праці, Міністерство соціальної політики України
Ми дякуємо усім учасникам зустрічі за конструктивний діалог!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Гелена Блоцька

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: