fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Круглий стіл Асоціації щодо ринкового нагляду та контролю за дотриманням вимог з екодизайну для окремих типів обладнання

  • Дата: 01/07/2021
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 10:00 - 12:00
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Круглий стіл Асоціації щодо ринкового нагляду та контролю за дотриманням вимог з екодизайну для окремих типів обладнання. Дата: 01 липня2021. Час: 10:00 12:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Відбудеться онлайн. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на круглий стіл Асоціації щодо ринкового нагляду та контролю за дотриманням вимог з екодизайну для окремих типів обладнання. Ця онлайн зустріч запланована на 1 липня о 10:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Круглий стіл буде присвячений обговоренню питань ефективного державного контролю за дотриманням вимог Технічних регламентів, в тому числі щодо вимог до екодизайну обігрівачів та ламп усіма суб’єктами підприємницької діяльності. До участі в обговорені запрошені представники державних органів, зокрема Міністерства економіки України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також Державної митної служби України. Питання до обговорення: Формування планів державного ринкового нагляду та контролю. Необхідність дотримання усіма суб’єктами господарської діяльності вимог принйтих в Україні технічних регламентів, до прикладу, щодо екодизайну обігрівачів та ламп, які встановлюють більш жорсткі вимоги до енергоефективності зазначеного обладнання. Важливість своєчасного інформування суб’єктів господарювання щодо набуття чинності новими вимогами технічних регламентів. Плани державних органів щодо заходів нагляду та контрою за дотриманням вимог технічних регламентів. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Для участі натисніть “Зареєструватись Онлайн”. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Куликова. E-mail viktoriia.kulykova@eba.com.ua.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на круглий стіл Асоціації щодо ринкового нагляду та контролю за дотриманням вимог з екодизайну для окремих типів обладнання.

Ця онлайн зустріч запланована на 1 липня о 10:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Круглий стіл буде присвячений обговоренню питань ефективного державного контролю за дотриманням вимог Технічних регламентів, в тому числі щодо вимог до екодизайну обігрівачів та ламп усіма суб’єктами підприємницької діяльності.

До участі в обговорені запрошені представники державних органів, зокрема Міністерства економіки України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також Державної митної служби України.

Питання до обговорення:

  • Формування планів державного ринкового нагляду та контролю.
  • Необхідність дотримання усіма суб’єктами господарської діяльності вимог принйтих в Україні технічних регламентів, до прикладу, щодо екодизайну обігрівачів та ламп, які встановлюють більш жорсткі вимоги до енергоефективності зазначеного обладнання.
  • Важливість своєчасного інформування суб’єктів господарювання щодо набуття чинності новими вимогами технічних регламентів.
  • Плани державних органів щодо заходів нагляду та контрою за дотриманням вимог технічних регламентів.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Для участі натисніть “Зареєструватись Онлайн”.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Куликова

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: