fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Комітет з комунікацій: HOW HAPPY YOU ARE IN PR?

  • Дата: 29/05/2018 (ВТ)
  • Час: 15:00 - 18:00
Місце проведення:

Port Creative Hub (вулиця Набережно-Хрещатицька, 10А, Київ)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Комітет з комунікацій: HOW HAPPY YOU ARE IN PR?. Дата: 29 травня2018. Час: 15:00 18:00. Місце проведення: Port Creative Hub (вулиця Набережно-Хрещатицька, 10А, Київ). Кінець травня, майже літо. Давайте поговоримо про приємне – про щастя. Щастя в професії та по життю. Запрошуємо на чергову зустріч Комітету з комунікацій – HOW HAPPY YOU ARE IN PR? Це буде не просто лекція, а інтенсив з акцентом на те, як стати трішки щасливіше або ж просто надихнутися перед літнім сезоном. Нам допомагатимуть два потужних експерта у питаннях щастя: Ірина Примак, авторка проекту «Інститут Корпоративного Щастя», сертифікований експерт у темі «Щастя у діяльності», автор моделі «СОРС: 4 складові щастя», тренер та коуч. Тези виступу Ірини: Корпоративне щастя. Міфи та переконання, які заважають щастю на роботі Що потрібно для щастя на роботі. Модель «СОРС: 4 складові щастя» Результати дослідження «Щастя піарника» Алла Клименко, тренер з щастя, психолог, співзасновниця проекту Upgrade, ідеолог щоденника подяки Thank You Journal та щоденника натхнення My Self Journal Тези виступу Алли: - Міфи про щастя: чи можна йому навчитися? - Основні звички щастя - Як бути щасливим, коли щось іде не так - Маленькі, але дієві техніки у роботі зі своїми думками ВАЖЛИВО! Ми створили дослідження рівня щастя професіоналів зі сфери комунікацій, результатами якого поділимося безпосередньо під час івенту. Знайдіть кілька хвилин для заповнення короткої анкети. До зустрічі, друзі! Партнери події: Port creative hub та Upgrade.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Катерина Тригуб. E-mail [email protected].

Кінець травня, майже літо.

Давайте поговоримо про приємне – про щастя. Щастя в професії та по життю.

Запрошуємо на чергову зустріч Комітету з комунікацій – HOW HAPPY YOU ARE IN PR?

Це буде не просто лекція, а інтенсив з акцентом на те, як стати трішки щасливіше або ж просто надихнутися перед літнім сезоном.

Нам допомагатимуть два потужних експерта у питаннях щастя:

Ірина Примак, авторка проекту «Інститут Корпоративного Щастя», сертифікований експерт у темі «Щастя у діяльності», автор моделі «СОРС: 4 складові щастя», тренер та коуч.

Тези виступу Ірини:

  • Корпоративне щастя. Міфи та переконання, які заважають щастю на роботі
  • Що потрібно для щастя на роботі. Модель «СОРС: 4 складові щастя»
  • Результати дослідження «Щастя піарника»

Алла Клименко, тренер з щастя, психолог, співзасновниця проекту Upgrade, ідеолог щоденника подяки Thank You Journal та щоденника натхнення My Self Journal

Тези виступу Алли:

– Міфи про щастя: чи можна йому навчитися?

– Основні звички щастя

– Як бути щасливим, коли щось іде не так

– Маленькі, але дієві техніки у роботі зі своїми думками

ВАЖЛИВО! Ми створили дослідження рівня щастя професіоналів зі сфери комунікацій, результатами якого поділимося безпосередньо під час івенту.

Знайдіть кілька хвилин для заповнення короткої анкети.

До зустрічі, друзі!

Партнери події: Port creative hub та Upgrade.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Катерина Тригуб

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: