fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Комітет Асоціації з нерухомості, інвестицій та стратегічного розвитку

  • Дата: 09/07/2019 (ВТ)
  • Час: 17:00 - 19:00
Місце проведення:

Зал "Харків", Готель "Харків Палас", пр. Незалежності, 2

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Комітет Асоціації з нерухомості, інвестицій та стратегічного розвитку. Дата: 09 липня2019. Час: 17:00 19:00. Місце проведення: Зал Харків, Готель Харків Палас, пр. Незалежності, 2. Перше півріччя 2019р. соціально-політичного та економічного життя Україїни і Харківського регіону зокрема пройшли  гаряче. За такий короткий період на ринку нерухомості намітилися нові тенденції і тренди, які пропонуємо обсудити.  Фахівці RE-ринку представлять вичерпну інсайдерську інформацію щодо тенденцій, прогнозів та конкретних проектів у Харківському регіоні. А з огляду на те, що вони мають різні точки зору на розвиток ринку, кожен отримає корисну для себе інформацію для планування операцій на ринку нерухомості. Що буде з ринком ? Про це Ви почуєте з перших вуст. Але у світлі економічної турбулентності як на глобальних ринках, так і в Україні кожен спікер постарається чесно відповісти  на питання: «Чи настає час «Ч» на харківському RE-ринку?» Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією.Спікери. Ігор Балака. Голова Комітету з нерухомості, інвестицій та стратегічного розвитку Харківського офісу Асоціації, генеральний директор «ВПФ «Крона». Абдурахман Шайхалов. Власник Step by Step Group of Companies. Юрій Костоглодов. Керуючий партнер ICOM Capital. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Коновалова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 057 716 00 50.

Перше півріччя 2019р. соціально-політичного та економічного життя Україїни і Харківського регіону зокрема пройшли  гаряче. За такий короткий період на ринку нерухомості намітилися нові тенденції і тренди, які пропонуємо обсудити. 

Фахівці RE-ринку представлять вичерпну інсайдерську інформацію щодо тенденцій, прогнозів та конкретних проектів у Харківському регіоні. А з огляду на те, що вони мають різні точки зору на розвиток ринку, кожен отримає корисну для себе інформацію для планування операцій на ринку нерухомості.

Що буде з ринком ? Про це Ви почуєте з перших вуст.

Але у світлі економічної турбулентності як на глобальних ринках, так і в Україні кожен спікер постарається чесно відповісти  на питання: «Чи настає час «Ч» на харківському RE-ринку?»

Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією.

Спікери

1 / 3
Ігор Балака
Голова Комітету з нерухомості, інвестицій та стратегічного розвитку Харківського офісу Асоціації, генеральний директор «ВПФ «Крона»
Абдурахман Шайхалов
Власник Step by Step Group of Companies
Юрій Костоглодов
Керуючий партнер ICOM Capital
Ігор Балака
Абдурахман Шайхалов
Юрій Костоглодов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Коновалова

Зв'язатись
057 716 00 50
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: