fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

IT Тиждень Асоціації. День 1 «Стратегія цифрової трансформації та перехід до paperless»

  • Дата: 29/06/2021
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 12:00 - 13:30
Місце проведення:

Zoom.us

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  IT Тиждень Асоціації. День 1 «Стратегія цифрової трансформації та перехід до paperless». Дата: 29 червня2021. Час: 12:00 13:30. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Zoom.us. Разом з Міністром цифрової трансформації України Михайлом Федоровим ми відкриваємо перший день ІТ-тижня Європейської Бізнес Асоціації. Захід розпочнеться з обговорення стратегії цифрової трансформації України та перспективи її реалізації. Під час заходу ми також торкнемося низки питань щодо діджиталізації держави, а саме: поточний стан проєкту щодо електронної акцизної марки; послуги на порталі «Дія», пов’язані із будівництвом; впровадження нових сервісів для бізнесу; заплановані ініціативи Міністерства на 2021-2023 роки. Ця подія запланована на 29 червня о 12:00 і буде транслюватися онлайн. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Спікери: Михайло Федоров, Віцепремєр-міністр - Міністр цифрової трансформації України Олексій Вискуб, Перший заступник Міністра цифрової трансформації України Данило Молчанов, Керівник напряму електронних послуг проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах (TAPAS) Чекаємо вас на нашій зустрічі.  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0 (67) 218-09-04.

Разом з Міністром цифрової трансформації України Михайлом Федоровим ми відкриваємо перший день ІТ-тижня Європейської Бізнес Асоціації. Захід розпочнеться з обговорення стратегії цифрової трансформації України та перспективи її реалізації. Під час заходу ми також торкнемося низки питань щодо діджиталізації держави, а саме:

  • поточний стан проєкту щодо електронної акцизної марки;
  • послуги на порталі «Дія», пов’язані із будівництвом;
  • впровадження нових сервісів для бізнесу;
  • заплановані ініціативи Міністерства на 2021-2023 роки.

Ця подія запланована на 29 червня о 12:00 і буде транслюватися онлайн.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Спікери:

Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України

Олексій Вискуб, Перший заступник Міністра цифрової трансформації України

Данило Молчанов, Керівник напряму електронних послуг проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах (TAPAS)

Чекаємо вас на нашій зустрічі.

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
0 (67) 218-09-04
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: