fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інвестиційний потенціал України: нові можливості та інструменти

  • Дата: 02/10/2023 (ПН)
  • Мова: Англійська без перекладу
  • Час: 11:30 - 13:30
  • Початок реєстраціїоб 11:00
Місце проведення:

ArcelorMittal SA, 24-26 Bd d'Avranches, 1160 Bonnevoie-Nord-Verlorenkost Luxembourg

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Інвестиційний потенціал України: нові можливості та інструменти. Дата: 02 жовтня2023. Час: 11:30 13:30. Мова: Англійська без перекладу. Початок реєстрації об 11:00. Місце проведення: ArcelorMittal SA, 24-26 Bd dAvranches, 1160 Bonnevoie-Nord-Verlorenkost Luxembourg. Реєстрація закрита! Навіть під час повномасштабної війни Україна має безліч привабливих інвестиційних можливостей, зокрема в таких перспективних галузях як сільське господарство, ІТ, логістика, енергетика, фармація, military tech, промисловість тощо. Щоб допомогти потенційним інвесторам краще зорієнтуватися в усій інформації щодо інвестиційного потенціалу України та ознайомитись з готовими до запуску проєктами, що потребують інвестицій, Європейська Бізнес Асоціація спільно з Global Business for Ukraine та Fund AML проведе спеціальну подію у Люксембурзі Інвестиційний потенціал України: нові можливості та інструменти. Під час заходу представники бізнес-спільноти Асоціації разом із почесними гостями представлять корисні інструменти для потенційних інвесторів, такі як Інвестиційна мапа України та Гайд для інвесторів, а також поділяться актуальною інформацією щодо стану інвестиційного клімату та особливостей інвестування у контексті війни, що триває.     Зустріч відбудеться 2 жовтня о 11:00 за європейським часом у двох форматах – офлайн та онлайн (через Zoom). Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо на вас! За підтримки        Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380979792289.

Реєстрація закрита!

Навіть під час повномасштабної війни Україна має безліч привабливих інвестиційних можливостей, зокрема в таких перспективних галузях як сільське господарство, ІТ, логістика, енергетика, фармація, military tech, промисловість тощо.

Щоб допомогти потенційним інвесторам краще зорієнтуватися в усій інформації щодо інвестиційного потенціалу України та ознайомитись з готовими до запуску проєктами, що потребують інвестицій, Європейська Бізнес Асоціація спільно з Global Business for Ukraine та Fund AML проведе спеціальну подію у Люксембурзі “Інвестиційний потенціал України: нові можливості та інструменти”.

Під час заходу представники бізнес-спільноти Асоціації разом із почесними гостями представлять корисні інструменти для потенційних інвесторів, такі як Інвестиційна мапа України та Гайд для інвесторів, а також поділяться актуальною інформацією щодо стану інвестиційного клімату та особливостей інвестування у контексті війни, що триває.

 

 

Зустріч відбудеться 2 жовтня о 11:00 за європейським часом у двох форматах – офлайн та онлайн (через Zoom). Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо на вас!

За підтримки

       

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+380979792289
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: