fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інфлюєнсер маркетинг: огляд ринку, проблеми та кейси

  • Дата: 03/07/2024 (СР)
  • Мова: Українська без перекладу
  • Час: 16:00 - 17:30
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Інфлюєнсер маркетинг: огляд ринку, проблеми та кейси. Дата: 03 липня2024. Час: 16:00 17:30. Мова: Українська без перекладу. Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. Ринок інфлюєнсерів стрімко змінюється, створюючи нові виклики для бізнесу у взаємодії з блогерами та креаторами контенту. Тож ми запрошуємо усі зацікавлені компанії на зустріч PR та маркетинг комітету Європейської Бізнес Асоціації, щоб обговорити поточний стан ринку інфлюєнсерів, його регулювання, проблемні питання у взаємодії бізнесу та блогерів, а також майбутнє цього ринку у контексті євроінтеграційного руху України.    Разом із запрошеними спікерами обговоримо наступні питання: Тренди інфлюєнсер маркетингу глобальні та в Україні, огляд українського ринку; Поради щодо підбору та перевірки блогерів та креаторів; Проблемні моменти у взаємодії бізнесу та інфлюєнсерів, кейси; Оцінка реалізації Закону про медіа щодо діяльності блогерів, вдосконалення регулювання ринку інфлюєнсерів, відповідальність блогерів; Огляд регулювання діяльності блогерів у ЄС. За результатами зустрічі ми прагнемо напрацювати ідеї інформаційних кампаній та матеріалів для роз’яснення правил та регулювань на ринку інфлюєнсерів, вдосконалення взаємодії блогерів, агенцій та бізнесу. Ця зустріч запланована на 3 липня о 16:00 і відбудеться онлайн на платформі Zoom. Лінк на підключення буде надісланий зареєстрованим учасникам. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Долучайтеся!Спікери. Оксана Слюсарчук. Керівниця відділу маркетингу, Філіпс Україна. Наталія Бороніна. Засновниця агенції VIVID, Керівниця комітету Influencer Marketing, IAB Ukraine. Мирослава Грібова. Директорка Be—it Agency. Максим Дворовий. Голова напряму “Цифрові права” Лабораторії цифрової безпеки. Наталія Улинець. Засновниця і директорка, Perfect PR. Ірина Чуйко. Координаторка PR та маркетинг комітету Асоціації. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail [email protected].

Ринок інфлюєнсерів стрімко змінюється, створюючи нові виклики для бізнесу у взаємодії з блогерами та креаторами контенту.

Тож ми запрошуємо усі зацікавлені компанії на зустріч PR та маркетинг комітету Європейської Бізнес Асоціації, щоб обговорити поточний стан ринку інфлюєнсерів, його регулювання, проблемні питання у взаємодії бізнесу та блогерів, а також майбутнє цього ринку у контексті євроінтеграційного руху України.   

Разом із запрошеними спікерами обговоримо наступні питання:

  • Тренди інфлюєнсер маркетингу глобальні та в Україні, огляд українського ринку;
  • Поради щодо підбору та перевірки блогерів та креаторів;
  • Проблемні моменти у взаємодії бізнесу та інфлюєнсерів, кейси;
  • Оцінка реалізації Закону про медіа щодо діяльності блогерів, вдосконалення регулювання ринку інфлюєнсерів, відповідальність блогерів;
  • Огляд регулювання діяльності блогерів у ЄС.

За результатами зустрічі ми прагнемо напрацювати ідеї інформаційних кампаній та матеріалів для роз’яснення правил та регулювань на ринку інфлюєнсерів, вдосконалення взаємодії блогерів, агенцій та бізнесу.

Ця зустріч запланована на 3 липня о 16:00 і відбудеться онлайн на платформі Zoom. Лінк на підключення буде надісланий зареєстрованим учасникам.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Долучайтеся!

Спікери

1 / 6
Оксана Слюсарчук
Керівниця відділу маркетингу, Філіпс Україна
Наталія Бороніна
Засновниця агенції VIVID, Керівниця комітету Influencer Marketing, IAB Ukraine
Мирослава Грібова
Директорка Be—it Agency
Максим Дворовий
Голова напряму “Цифрові права” Лабораторії цифрової безпеки
Наталія Улинець
Засновниця і директорка, Perfect PR
Ірина Чуйко
Координаторка PR та маркетинг комітету Асоціації
Оксана Слюсарчук
Наталія Бороніна
Мирослава Грібова
Максим Дворовий
Наталія Улинець
Ірина Чуйко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: