fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

HR Хаб з Асоціацією в Одесі: Основні зміни в законодавстві про працю у 2021 році.

  • Дата: 06/10/2021
  • Мова: українська, російська
  • Час: 16:00 - 18:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  HR Хаб з Асоціацією в Одесі: Основні зміни в законодавстві про працю у 2021 році.. Дата: 06 жовтня2021. Час: 16:00 18:00. Мова: українська, російська. Внесення змін до діючого трудового законодавства є необхідним та вчасним в першу чергу тому, що Кодекс Законів про працю, який діє з 1971 року, був прийнятий в умовах радянської економіки, яка передбачала, що роботодавцями можуть бути лише державні підприємства. В звязку з цим норми цього Кодексу вже багато часу є застарілими та суперечливими. На сьогоднішній день зайвим тягарем для бізнесу є вкрай жорстка зарегульованість документального супроводу трудових відносин з найманими працівниками. Роботодавець, який вирішив прийняти працівника на роботу стикається з необхідністю оформлювати велику кількість документів, більшість з яких на даний час не несуть в собі жодних корисних функцій ані для роботодавця, ані для працівника. На HR Хабі з Асоціацією в Одесі ми обговоримо основні зміни в законодавстві про працю у 2021 році. Коли: 6 жовтня 2021, середа, 16:00. Де: офіс ЕВА Одеса (м. Одеса, пров. Топольського, 4А, оф.126). Питання, які ми розглянемо: • Основні зміни в законодавстві про працю: короткий огляд напрямків руху та подальшого розвитку. • Перехід до електронних трудових книжок розпочато: що варто знати роботодавцям. • Дистанційна та надомна робота у 2021 році: оформлення під час карантину та укладення письмових договорів. • Декретні відпустки та відпустка для батька при народженні дитини. • Огляд ключових законопроектів та прогнози на майбутнє. СПІКЕРИ Алеся Павлинська, радниця практик трудового та корпоративного права, M&A АО Арцінгер. Ксенія Лотош, юристка практики трудового права АО Арцінгер. Попередня реєстрація обовязкова. Чекаємо на ваші заявки!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail odesa@eba.com.ua. Контактний телефон. 0487373883.

Внесення змін до діючого трудового законодавства є необхідним та вчасним в першу чергу тому, що Кодекс Законів про працю, який діє з 1971 року, був прийнятий в умовах радянської економіки, яка передбачала, що роботодавцями можуть бути лише державні підприємства. В зв’язку з цим норми цього Кодексу вже багато часу є застарілими та суперечливими.

На сьогоднішній день зайвим тягарем для бізнесу є вкрай жорстка зарегульованість документального супроводу трудових відносин з найманими працівниками. Роботодавець, який вирішив прийняти працівника на роботу стикається з необхідністю оформлювати велику кількість документів, більшість з яких на даний час не несуть в собі жодних корисних функцій ані для роботодавця, ані для працівника.

На HR Хабі з Асоціацією в Одесі ми обговоримо основні зміни в законодавстві про працю у 2021 році.

Коли: 6 жовтня 2021, середа, 16:00.
Де: офіс ЕВА Одеса (м. Одеса, пров. Топольського, 4А, оф.126).

Питання, які ми розглянемо:
• Основні зміни в законодавстві про працю: короткий огляд напрямків руху та подальшого розвитку.
• Перехід до електронних трудових книжок розпочато: що варто знати роботодавцям.
• Дистанційна та надомна робота у 2021 році: оформлення під час карантину та укладення письмових договорів.
• “Декретні” відпустки та відпустка для батька при народженні дитини.
• Огляд ключових законопроектів та прогнози на майбутнє.

СПІКЕРИ

Алеся Павлинська, радниця практик трудового та корпоративного права, M&A АО “Арцінгер”.

Ксенія Лотош, юристка практики трудового права АО “Арцінгер”.

Попередня реєстрація обов’язкова. Чекаємо на ваші заявки!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
0487373883
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: