fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

HR Art зустріч. Майстер клас по колажу

  • Дата: 31/10/2018 (СР)
  • Мова: Українська
  • Час: 17:30 - 19:00
Місце проведення:

It’s Not the Louvr Gallery Bar, вул. В'ячеслава Липинського, 4

Google Apple Outlook Telegram Bot
  HR Art зустріч. Майстер клас по колажу. Дата: 31 жовтня2018. Час: 17:30 19:00. Мова: Українська. Місце проведення: It’s Not the Louvr Gallery Bar, вул. Вячеслава Липинського, 4. Шановні колеги! Ми давно планували організувати творчі зустрічі в рамках HR комітету Асоціації. І от прийшов час розпочинати! Запрошуємо Вас на майстер клас по колажу, який відбудеться у середу, 31 жовтня, о 17:30, It’s Not the Louvr Gallery Bar, (вул. Вячеслава Липинського, 4). Майстер клас буде проводити Ярина Саєнко – художниця, яка  займається графікою, ілюстрацією, живописом, інсталяцією, текстилем, перфомансом. На майстер класі по колажу ми розглянемо роботи: Ташіко Оканує, Мелінди Гібсон, Анастасії Старко. Ознайомимося з основами побудови композиції, принципами простої мінімалістичної графіки. Надихаючись розмовами про мистецтво і творами художників, створимо колаж на тему Симбіоз, в якому поєднаємо лінійний малюнок тушшю та елементи фотографій. Колаж - надзвичайно цікава техніка в своїй свободі міксування діаметрально різних зображень і понять. Після майстер класу , о 19:00, всі учасники зможуть приєднатись до вечірки «Нічь у НеМузеї. Halloween у НеЛуврі».  Умови реєстрації: онлайн реєстрація є обов’язковою.  Чекатимемо на Вас!Спікери. Ярина Саєнко. закінчила НАОМА, викладає малювання та музику більше 10 років. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Віктор Деревянко. E-mail [email protected].

Шановні колеги!

Ми давно планували організувати творчі зустрічі в рамках HR комітету Асоціації. І от прийшов час розпочинати!

Запрошуємо Вас на майстер клас по колажу, який відбудеться у середу, 31 жовтня, о 17:30, It’s Not the Louvr Gallery Bar, (вул. В’ячеслава Липинського, 4).

Майстер клас буде проводити Ярина Саєнко – художниця, яка  займається графікою, ілюстрацією, живописом, інсталяцією, текстилем, перфомансом.

На майстер класі по колажу ми розглянемо роботи: Ташіко Оканує, Мелінди Гібсон, Анастасії Старко.

Ознайомимося з основами побудови композиції, принципами простої мінімалістичної графіки. Надихаючись розмовами про мистецтво і творами художників, створимо колаж на тему “Симбіоз”, в якому поєднаємо лінійний малюнок тушшю та елементи фотографій. Колаж – надзвичайно цікава техніка в своїй свободі міксування діаметрально різних зображень і понять.

Після майстер класу , о 19:00, всі учасники зможуть приєднатись до вечірки «Нічь у НеМузеї. Halloween у НеЛуврі»

Умови реєстрації: онлайн реєстрація є обов’язковою. 

Чекатимемо на Вас!

Спікери

1 / 1
Ярина Саєнко
закінчила НАОМА, викладає малювання та музику більше 10 років
Ярина Саєнко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Віктор Дерев'янко

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: