fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

How my RUNdezvous starts

  • Дата: 03/09/2021 (ПТ)
  • Мова: українська / російська
  • Час: 17:00 - 18:30
  • Початок реєстрації:16:30
Місце проведення:

бізнес-простір Creative State of Arsenal, м. Київ, вул. Московська, 8, корпус 7

Google Apple Outlook Telegram Bot
  How my RUNdezvous starts. Дата: 03 вересня2021. Час: 17:00 18:30. Мова: українська / російська. Початок реєстрації: 16:30. Місце проведення: бізнес-простір Creative State of Arsenal, м. Київ, вул. Московська, 8, корпус 7. Запрошуємо вас долучитися до надихаючої та яскравої Stand-Up зустрічі – How my RUNdezvous starts. Під час заходу ми разом з нашими партнерами – Creative States – анонсуємо запуск першого сезону нового проєкту – Business Running Club.  Про що ж поговоримо? Звичайно ж про біг. В динамічному ритмі нової реальності, в якій ми живемо, завжди має залишатися час на себе і своє здоров’я. Тож буде цікаво послухати, як цей вид спорту може стати невід’ємною частиною життя та позитивно впливати на професійні будні успішних людей. Наші спікери Ілля Кенігштейн, засновник та СЕО сервісної компанії офісних рішень Creative States. Для Іллі бізнес, як і спорт — забіг на довгу дистанцію. Саме спорт допомагає не втрачати енергію і заряд для креативних і сміливих рішень, втілених у Creative States. Окрім постійних функціональних та бігових тренувань, Ілля обирає й екстремальні види спорту. Так, лише за останні пів року він подолав сходження на Орисаба (Мексика), Казбек (Грузія) та український Піп-Іван. Займається професійним дайвінгом, стрибає з парашутом, бере участь у міжнародних марафонах з бігу. Максим Нефьодов, український економіст, eксголова Державної митної служби, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України (2015-2019). Тетяна Бережна, Радниця Vasil Kisil & Partners, срібна призерка на Чемпіонаті світу Spartan Ultra 2019 (52 км з перешкодами) у Швеції у віковій групі; 2 місце на забігу Spartan Ultra 2019 (50 км горами з перешкодами) в Андорі у віковій групі; учасниця пів марафонів (найкращий результат 1:39). Олексій Коваленко, власник ЕпіКур та ЕпiХепi, організатор EPIKUR Kharkiv International Marathon 2018 і особистий перший марафон з результатом 3:30. У 2019 році Олексій подолав марафон  з фантастичним часом –  3 години і 6 секунд у Чикаго. Біг став сімейною звичкою і почати бігати в 62 роки –  це лише початок для мами Олексія, Ніни Коваленко. Ця offline зустріч запланована на 03 вересня о 17:00 та відбудеться на локації Creative State of Arsenal. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість учасників обмежена. Тож поспішайте! Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами! Головний партнер   Beverage Partner Food Partner       Спікери. Ілля Кенігштейн. Засновник та СЕО сервісної компанії офісних рішень Creative States. Максим Нефьодов. Український економіст, eксголова Державної митної служби, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України (2015-2019). Тетяна Бережна. Радниця Vasil Kisil & Partners. Олексій Коваленко. Власник ЕпіКур та ЕпiХепi. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Бабич. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380672158196.

Запрошуємо вас долучитися до надихаючої та яскравої Stand-Up зустрічі – How my RUNdezvous starts. Під час заходу ми разом з нашими партнерами – Creative States – анонсуємо запуск першого сезону нового проєкту – Business Running Club

Про що ж поговоримо?

Звичайно ж про біг. В динамічному ритмі нової реальності, в якій ми живемо, завжди має залишатися час на себе і своє здоров’я. Тож буде цікаво послухати, як цей вид спорту може стати невід’ємною частиною життя та позитивно впливати на професійні будні успішних людей.

Наші спікери

Ілля Кенігштейн, засновник та СЕО сервісної компанії офісних рішень Creative States. Для Іллі бізнес, як і спорт — забіг на довгу дистанцію. Саме спорт допомагає не втрачати енергію і заряд для креативних і сміливих рішень, втілених у Creative States. Окрім постійних функціональних та бігових тренувань, Ілля обирає й екстремальні види спорту. Так, лише за останні пів року він подолав сходження на Орисаба (Мексика), Казбек (Грузія) та український Піп-Іван. Займається професійним дайвінгом, стрибає з парашутом, бере участь у міжнародних марафонах з бігу.

Максим Нефьодов, український економіст, eксголова Державної митної служби, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України (2015-2019).

Тетяна Бережна, Радниця Vasil Kisil & Partners, срібна призерка на Чемпіонаті світу Spartan Ultra 2019 (52 км з перешкодами) у Швеції у віковій групі; 2 місце на забігу Spartan Ultra 2019 (50 км горами з перешкодами) в Андорі у віковій групі; учасниця пів марафонів (найкращий результат 1:39).

Олексій Коваленко, власник ЕпіКур та ЕпiХепi, організатор EPIKUR Kharkiv International Marathon 2018 і особистий перший марафон з результатом 3:30. У 2019 році Олексій подолав марафон  з фантастичним часом –  3 години і 6 секунд у Чикаго. Біг став сімейною звичкою і почати бігати в 62 роки –  це лише початок для мами Олексія, Ніни Коваленко.

Ця offline зустріч запланована на 03 вересня о 17:00 та відбудеться на локації Creative State of Arsenal.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість учасників обмежена. Тож поспішайте!

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!

Головний партнер

 

Beverage Partner

Food Partner

 
   

Спікери

1 / 4
Ілля Кенігштейн
Засновник та СЕО сервісної компанії офісних рішень Creative States
Максим Нефьодов
Український економіст, eксголова Державної митної служби, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України (2015-2019)
Тетяна Бережна
Радниця Vasil Kisil & Partners
Олексій Коваленко
Власник ЕпіКур та ЕпiХепi
Ілля Кенігштейн
Максим Нефьодов
Тетяна Бережна
Олексій Коваленко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Бабич

Зв'язатись
+380672158196

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: