fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Європейської Бізнес Асоціації та BGK щодо доступу бізнесу до фінансування в рамках Ukraine Facility Pillar 2

  • Дата: 09/04/2024 (ВТ)
  • Мова: Англійська
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Європейської Бізнес Асоціації та BGK щодо доступу бізнесу до фінансування в рамках Ukraine Facility Pillar 2. Дата: 09 квітня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: Англійська. Місце проведення: платформа ZOOM. Європейська Бізнес Асоціація запрошує компанії-члени на зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України з польським Bank Gospodarstwa Krajowego. Головною метою цієї зустрічі є вивчення широких можливостей, доступних для підприємств, які шукають фінансування для своїх проектів у рамках Ukraine Facility Pillar 2 через шанований польський Bank Gospodarstwa Krajowego. Зустріч відбудеться 9 квітня об 11:00 (за київським часом або 10:00 CET) онлайн в Zoom. Посилання на онлайн-зустріч буде доступне після реєстрації. Порядок денний: 1. Огляд Ukraine Facility Pillar 2 та її важливості для сприяння відновленню бізнесу в Україні. 2. Можливості в рамках Pillar 2 для міжнародних фінансових установ і стратегії польського Bank Gospodarstwa Krajowego у цьому відношенні. 3. Перспективи співпраці та партнерства між членами ЄБА та BGK. 4. Внесок приватного сектору щодо конкретних типів фінансової допомоги, необхідної від міжнародних установ, і пріоритетів бізнесу в цьому відношенні. Зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі. Побачимось там! Ви можете надіслати запитання на адресу: [email protected]Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Нікіта Гавриленко. E-mail [email protected].

Європейська Бізнес Асоціація запрошує компанії-члени на зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України з польським Bank Gospodarstwa Krajowego. Головною метою цієї зустрічі є вивчення широких можливостей, доступних для підприємств, які шукають фінансування для своїх проектів у рамках Ukraine Facility Pillar 2 через шанований польський Bank Gospodarstwa Krajowego.

Зустріч відбудеться 9 квітня об 11:00 (за київським часом або 10:00 CET) онлайн в Zoom. Посилання на онлайн-зустріч буде доступне після реєстрації.

Порядок денний:

1. Огляд Ukraine Facility Pillar 2 та її важливості для сприяння відновленню бізнесу в Україні.
2. Можливості в рамках Pillar 2 для міжнародних фінансових установ і стратегії польського Bank Gospodarstwa Krajowego у цьому відношенні.
3. Перспективи співпраці та партнерства між членами ЄБА та BGK.
4. Внесок приватного сектору щодо конкретних типів фінансової допомоги, необхідної від міжнародних установ, і пріоритетів бізнесу в цьому відношенні.

Зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі.

Побачимось там!

Ви можете надіслати запитання на адресу: [email protected]

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Нікіта Гавриленко

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: