fbpx

Energy Talks. Експертне обговорення енергетичних питань

  • Дата: 04/11/2020
  • Мова: Англійська ( без перекладу )
  • Час: 09:00 - 11:20
Місце проведення:

EBA Facebook page

4 листопада Європейська Бізнес Асоціація спільно з виданням Kyiv Post запрошують на Energy Talks, захід нового формату з обговорення енергетичних питань.

Так, під час заходу ми розглянемо поточний стан ринку електроенергії України з огляду на невиконання деяких умов підписаного меморандуму між Урядом України та інвесторами, а також Закону України “Про альтернативні джерела енергії” у редакції від липня 2020 року. Крім того, будуть обговорені питання щодо врегулювання заборгованостей перед виробниками з ВДЕ у 2020 році.

Захід буде проведено, аби вкотре акцентувати увагу представників профільних державних відомств, а також міжнародної аудиторії на ситуацію, що виникла на українському ринку електроенергії, її можливих наслідків, а також перспективи розвитку галузі у 2021 році.

До участі в обговоренні запрошено 10 експертів. Протягом 20 хвилин модератор спілкуватиметься з двома спікерами, а після 10-хвилинної перерви на сцену виходять наступні два спікери.

Ваша безпека є для нас найвищим пріоритетом. Через поточну епідеміологічну ситуацію ми вирішили відмовитись від офлайн-формату заходу, щоб запобігти будь-якому ризику зараження. Тому онлайн-трансляція заходу буде доступна на сторінках ЕВА та Kyiv Post у Facebook.

У разі виникнення питань, звертайтесь до Оксани Миронько: oksana.myronko@eba.com.ua або 063638 68 71.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Оксана Миронько

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: