fbpx

Energy Talks. Експертне обговорення енергетичних питань

  • Дата: 04/11/2020
  • Мова: Англійська ( без перекладу )
  • Час: 09:00 - 11:20
Місце проведення:

EBA Facebook page

4 листопада Європейська Бізнес Асоціація спільно з виданням Kyiv Post запрошують на Energy Talks, захід нового формату з обговорення енергетичних питань.

Так, під час заходу ми розглянемо поточний стан ринку електроенергії України з огляду на невиконання деяких умов підписаного меморандуму між Урядом України та інвесторами, а також Закону України “Про альтернативні джерела енергії” у редакції від липня 2020 року. Крім того, будуть обговорені питання щодо врегулювання заборгованостей перед виробниками з ВДЕ у 2020 році.

Захід буде проведено, аби вкотре акцентувати увагу представників профільних державних відомств, а також міжнародної аудиторії на ситуацію, що виникла на українському ринку електроенергії, її можливих наслідків, а також перспективи розвитку галузі у 2021 році.

До участі в обговоренні запрошено 10 експертів. Протягом 20 хвилин модератор спілкуватиметься з двома спікерами, а після 10-хвилинної перерви на сцену виходять наступні два спікери.

Ваша безпека є для нас найвищим пріоритетом. Через поточну епідеміологічну ситуацію ми вирішили відмовитись від офлайн-формату заходу, щоб запобігти будь-якому ризику зараження. Тому онлайн-трансляція заходу буде доступна на сторінках ЕВА та Kyiv Post у Facebook.

У разі виникнення питань, звертайтесь до Оксани Миронько: oksana.myronko@eba.com.ua або 063638 68 71.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Оксана Миронько

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: