fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертне обговорення: Зупинка реформ у енергетичному секторі

  • Дата: 21/01/2021
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 15:00 - 17:00
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертне обговорення: Зупинка реформ у енергетичному секторі. Дата: 21 січня2021. Час: 15:00 17:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Відбудеться онлайн. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на експертне обговорення щодо зупинки реформ у енергетичному секторі в Україні. Ця онлайн зустріч запланована на 21 січня о 15:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію https://zoom.us/j/97924552460 Під час зустрічі учасники ринку та експертне середовище обговорять наслідки прийнятого рішення Уряду для розвитку ринку газу та можливі шляхи його перегляду з метою розвитку конкурентного ринку газу в Україні. Адже саме ринок та вільна конкуренція дають змогу визначити ціну на газ для населення, в тому числі, і на газ українського видобутку. Водночас, адресна допомога населенню та проведення широкомасштабних заходів із підвищення енергоефективності мають стати ключовими пріоритетами для влади з метою підтримки населення та зниження тарифів на комунальні послуги, про що також буде йти мова. Окрім того, буде обговорено питання тарифу на електроенергію для побутових споживачів та необхідні заходи по забезпеченню стабільної роботи енергетичного ринку. Серед запрошених спікерів – представники міжнародних організацій, державних структур, бізнесу, аналітичних центрів. Для участі медіа потрібна попередня акредитація, що здійснюється на електронну адресу oksana.myronko@eba.com.ua Оксана Миронько.    

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на експертне обговорення щодо зупинки реформ у енергетичному секторі в Україні.

Ця онлайн зустріч запланована на 21 січня о 15:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Посилання на трансляцію https://zoom.us/j/97924552460

Під час зустрічі учасники ринку та експертне середовище обговорять наслідки прийнятого рішення Уряду для розвитку ринку газу та можливі шляхи його перегляду з метою розвитку конкурентного ринку газу в Україні. Адже саме ринок та вільна конкуренція дають змогу визначити ціну на газ для населення, в тому числі, і на газ українського видобутку.

Водночас, адресна допомога населенню та проведення широкомасштабних заходів із підвищення енергоефективності мають стати ключовими пріоритетами для влади з метою підтримки населення та зниження тарифів на комунальні послуги, про що також буде йти мова.

Окрім того, буде обговорено питання тарифу на електроенергію для побутових споживачів та необхідні заходи по забезпеченню стабільної роботи енергетичного ринку.

Серед запрошених спікерів – представники міжнародних організацій, державних структур, бізнесу, аналітичних центрів.

Для участі медіа потрібна попередня акредитація, що здійснюється на електронну адресу oksana.myronko@eba.com.ua Оксана Миронько.

 

 

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: