fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертне обговорення Асоціації: “Ринок страхування під час війни”

  • Дата: 24/06/2022 (ПТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 13:00 - 14:30
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертне обговорення Асоціації: “Ринок страхування під час війни”. Дата: 24 червня2022. Час: 13:00 14:30. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. Ринок страхових послуг продовжує діяльність в умовах воєнного стану. Водночас за даними опитування НБУ, наразі від бойових дій потерпають усі страхові компанії з діяльністю в Україні. У зв’язку з цим виникають питання щодо перспектив українського ринку страхування – які сервіси будуть потрібні та як розвиватиметься індустрія після війни. Про це поговоримо під час експертного обговорення з представниками бізнесу, Уряду та Національного банку України: Крім того, ми обговоримо актуальні питання щодо медичного страхування, покриття військових ризиків, страхування інвестицій, проблеми із страхуванням іноземців, які мають намір їхати в Україну, виклики експортної логістики та можливі шляхи вирішення. Ця онлайн зустріч запланована на 24 червня о 13:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380979792289.

Ринок страхових послуг продовжує діяльність в умовах воєнного стану. Водночас за даними опитування НБУ, наразі від бойових дій потерпають усі страхові компанії з діяльністю в Україні. У зв’язку з цим виникають питання щодо перспектив українського ринку страхування – які сервіси будуть потрібні та як розвиватиметься індустрія після війни. Про це поговоримо під час експертного обговорення з представниками бізнесу, Уряду та Національного банку України:

Крім того, ми обговоримо актуальні питання щодо медичного страхування, покриття військових ризиків, страхування інвестицій, проблеми із страхуванням іноземців, які мають намір їхати в Україну, виклики експортної логістики та можливі шляхи вирішення.

Ця онлайн зустріч запланована на 24 червня о 13:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+380979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: