fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертне обговорення «Роботодавці та майбутнє людського капіталу в Україні»

 • Дата: 01/07/2024 (ПН)
 • Мова: українська (будь ласка, повідомте, якщо вам потрібен переклад)
 • Час: 14:00 - 15:00
Місце проведення:

Oнлайн на платформі Zoom

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертне обговорення «Роботодавці та майбутнє людського капіталу в Україні». Дата: 01 липня2024. Час: 14:00 15:00. Мова: українська (будь ласка, повідомте, якщо вам потрібен переклад). Місце проведення: Oнлайн на платформі Zoom. Системні зміни на ринку праці в Україні ставлять перед роботодавцями нові виклики, тож важливо розуміти поточні настрої та наміри людей в контексті роботи і міграції.   Що саме змінилось в різних аспектах життя та роботи українців за останній рік? Долучайтеся до нашого заходу «Роботодавці та майбутнє людського капіталу в Україні», аби дізнатися більше про оцінки різних факторів та сфер, що впливають на загальний досвід життя в Україні. Під час заходу ми презентуємо результати щорічного опитування «Барометр якості життя» та обговоримо низку важливих тем: Оцінку бізнес-аудиторією основних соціоекономічних факторів; Міграцію та наміри українців щодо повернення з-за кордону; Необхідні кроки для сприяння поверненню українських громадян з-за кордону з боку держави та роботодавців; Ситуацію на ринку праці та заходи роботодавців для подолання кризи кадрів; Зусилля роботодавців та держави у соціальній підтримці громадян під час війни. Спікери:  Дарина Марчак, Перша заступниця Міністра соціальної політики України Євгенія Близнюк, Соціологиня, Засновниця і директорка дослідницької компанії Gradus Research та агенції Corestone Group Катерина Співакова, директорка департаменту комунікацій та GR Kernel Владислав Грезєв, Засновник та СЕО Lobby X Долучайтеся до заходу 1 липня о 14:00 онлайн на платформі Zoom. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі! Головний партнер Партнер із дослідження Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail [email protected].

Системні зміни на ринку праці в Україні ставлять перед роботодавцями нові виклики, тож важливо розуміти поточні настрої та наміри людей в контексті роботи і міграції.  

Що саме змінилось в різних аспектах життя та роботи українців за останній рік? Долучайтеся до нашого заходу «Роботодавці та майбутнє людського капіталу в Україні», аби дізнатися більше про оцінки різних факторів та сфер, що впливають на загальний досвід життя в Україні.

Під час заходу ми презентуємо результати щорічного опитування «Барометр якості життя» та обговоримо низку важливих тем:

 • Оцінку бізнес-аудиторією основних соціоекономічних факторів;
 • Міграцію та наміри українців щодо повернення з-за кордону;
 • Необхідні кроки для сприяння поверненню українських громадян з-за кордону з боку держави та роботодавців;
 • Ситуацію на ринку праці та заходи роботодавців для подолання кризи кадрів;
 • Зусилля роботодавців та держави у соціальній підтримці громадян під час війни.

Спікери: 

 • Дарина Марчак, Перша заступниця Міністра соціальної політики України
 • Євгенія Близнюк, Соціологиня, Засновниця і директорка дослідницької компанії Gradus Research та агенції Corestone Group
 • Катерина Співакова, директорка департаменту комунікацій та GR Kernel
 • Владислав Грезєв, Засновник та СЕО Lobby X

Долучайтеся до заходу 1 липня о 14:00 онлайн на платформі Zoom. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі!

Головний партнер

Партнер із дослідження

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: