fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертна дискусія Асоціації «Бізнес-клімат в Україні: Огляд трендів 2021-22»

  • Дата: 14/12/2021 (ВТ)
  • Мова: Українська з перекладом
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Oнлайн на платформі Zoom

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертна дискусія Асоціації «Бізнес-клімат в Україні: Огляд трендів 2021-22». Дата: 14 грудня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська з перекладом. Місце проведення: Oнлайн на платформі Zoom. У 2020 році в Україні зафіксували рекордний відтік прямих інвестицій у 868 млн доларів. Попри те, що у 2021 році ситуація покращилася, все ще не можна однозначно відповісти, чи стане Україна наступного року більш привабливою для інвесторів. Але ще більш складне питання – як зміни інвестиційної ситуації вплинуть на умови ведення бізнесу в країні. У рамках дослідження Індексу інвестиційної привабливості ми запитали керівників членських компаній Асоціації, чи вигідно у найближчому майбутньому вести бізнес в Україні. Крім того, керівники компаній поділилися думками щодо темпів вакцинації, планів дистанційної роботи та необхідних дій для покращення інвестиційного клімату. Приєднуйтесь 14 грудня об 11:00 до Експертної дискусії Асоціації «Бізнес-клімат в Україні: Огляд трендів 2021-22» через Zoom. Будемо раді вас бачити та допоможемо знайти відповіді на актуальні запитання! Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail [email protected] Контактний телефон. (067) 218-27-38.

У 2020 році в Україні зафіксували рекордний відтік прямих інвестицій у 868 млн доларів. Попри те, що у 2021 році ситуація покращилася, все ще не можна однозначно відповісти, чи стане Україна наступного року більш привабливою для інвесторів. Але ще більш складне питання – як зміни інвестиційної ситуації вплинуть на умови ведення бізнесу в країні.

У рамках дослідження Індексу інвестиційної привабливості ми запитали керівників членських компаній Асоціації, чи вигідно у найближчому майбутньому вести бізнес в Україні. Крім того, керівники компаній поділилися думками щодо темпів вакцинації, планів дистанційної роботи та необхідних дій для покращення інвестиційного клімату.

Приєднуйтесь 14 грудня об 11:00 до Експертної дискусії Асоціації «Бізнес-клімат в Україні: Огляд трендів 2021-22» через Zoom. Будемо раді вас бачити та допоможемо знайти відповіді на актуальні запитання!

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
(067) 218-27-38
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: