fbpx

Edutainment: MDC Business Stand Up

  • Дата: 27/05/2021
  • Мова: українська/російська
  • Час: 17:00 - 19:00
  • Внесок:безкоштовно
Місце проведення:

Освіторія Хаб, вул. Московська, 2

Ми так скучили за вашими посмішками! Нам так не вистачало наших теплих зустрічей, спілкування на серйозні теми, цікавих запитань, професійних  жартів та легкої атмосфери. 

Тому Центр професійного розвитку Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з Business Stand Up вирішили влаштувати вам зустріч з елементами інтелектуального гумору. Ми хочемо зустрітися з вами у дружній атмосфері, обмінятися теплими емоціями та наповнити один одного життєвою енергією та позитивом.

Спікери:

  • Антон Маслов: VP of Operations в iDeals Solutions із прицілом на рекрутинг та клієнтську підтримку, а також VP із рекрутингу для портфельних компаній фонду Pragmatech.
  • Жанна Капица: Founder и CEO компанії 4Team, cо-founder маркетингової  агенції повного циклу SpaceSpire, founder #eco4rest  та соціального проекту #4people.
  • Віталій Лубинець: Керуючий партнер/CEO WIN WIN CLUB, Co-founder IKRA event agency Partner in Pandora Studio, і просто креативний підприємець з невеличким досвідом у 18 років.

Business Stand Up Founders:

Наталія Слєпцова і Наталія Дмитренко.

Програма заходу:

17:00 – 18:00 – Business Stand up.

18:00-18:30 – MDC General Outlook – огляд освітніх проектів MDC.

18:30 – 19:00 – Q&A session +яскравий networking з фото.

Реєстрація обов’язкова.  Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на Liliya.Yamborak@eba.com.ua або зателефонуйте (067) 218 27 41.

Спікери

1 / 3
Антон Маслов
VP of Operations в iDeals Solutions із прицілом на рекрутинг та клієнтську підтримку, а також VP із рекрутингу для портфельних компаній фонду Pragmatech
Жанна Капица
Founder и CEO компанії 4Team, cо-founder маркетингової  агенції повного циклу SpaceSpire, founder #eco4rest  та соціального проекту #4people
Віталій Лубинець
Керуючий партнер/CEO WIN WIN CLUB, Co-founder IKRA event agency Partner in Pandora Studio, і просто креативний підприємець з невеличким досвідом у 18 років
Антон Маслов
Жанна Капица
Віталій Лубинець

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Лілія Ямборак

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: