fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бесіда з Першою леді: «Лідерство, що створює можливості»

  • Дата: 02/06/2021
  • Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад)
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Місце проведення:Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі  Zoom.us
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі  Zoom.us

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Бесіда з Першою леді: «Лідерство, що створює можливості». Дата: 02 червня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на спеціальну зустріч з Оленою Зеленською, Першою леді України. Публічний статус дозволяє Першій леді висвітлювати важливі проблеми соціуму та опікуватися потребами незахищених верств населення. Але для втілення значущих змін одного голосу буває замало – необхідні спільні зусилля та обєднане лідерство, що базується на принципах соціальної відповідальності. Тож під час зустрічі Перша леді представить нам свої ініціативи, які мають важливе значення для суспільства та можуть бути цікаві бізнесу: Культурна дипломатія Стратегія безбар’єрності Партнерство Біарріц за гендерну рівність Реформування шкільної системи харчування Крім того, Олена Зеленська розповість нам про переваги та недоліки статусу Першої леді, а також поділиться досвідом відповідального лідерства та балансування своїх особистих та офіційних обов’язків. Ця онлайн зустріч запланована на 2 червня, 11:00, і буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Чекаємо зустрічі з Вами на нашому онлайн-заході!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0979792289.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на спеціальну зустріч з Оленою Зеленською, Першою леді України.

Публічний статус дозволяє Першій леді висвітлювати важливі проблеми соціуму та опікуватися потребами незахищених верств населення. Але для втілення значущих змін одного голосу буває замало – необхідні спільні зусилля та об’єднане лідерство, що базується на принципах соціальної відповідальності. Тож під час зустрічі Перша леді представить нам свої ініціативи, які мають важливе значення для суспільства та можуть бути цікаві бізнесу:

  • Культурна дипломатія
  • Стратегія безбар’єрності
  • Партнерство Біарріц за гендерну рівність
  • Реформування шкільної системи харчування

Крім того, Олена Зеленська розповість нам про переваги та недоліки статусу Першої леді, а також поділиться досвідом відповідального лідерства та балансування своїх особистих та офіційних обов’язків.

Ця онлайн зустріч запланована на 2 червня, 11:00, і буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Чекаємо зустрічі з Вами на нашому онлайн-заході!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
0979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: