fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Spring Networking Season

  • Дата: 05/03/2018 (ПН)
  • Мова: Українська/Російська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Початок реєстрації:18:30
Місце проведення:

Radisson Blu Hotel ( вул. Ярославів Вал 22, Київ)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Spring Networking Season. Дата: 05 березня2018. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська/Російська (без перекладу). Початок реєстрації: 18:30. Місце проведення: Radisson Blu Hotel ( вул. Ярославів Вал 22, Київ). РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО Європейська Бізнес Асоціація із радістю оголошує початок весняного нетворкінг сезону! Якщо ви коли-небудь відчували себе некомфортно на подіях  раніше – тепер можна про це забути. Адже наш новий формат заходів спрямований на покращення комунікативних навичок та розширення знайомств серед бізнес спільноти ЕВА. Перший захід із серії нетворкінг запланований на 5 березня і відбудеться в готелі Radisson Blu (вул. Ярославський Вал 22). Модератором зустрічі виступить спеціаліст по комунікаціям Жанар Нурлибек. Під час зустрічі вона поділиться секретами успішного бізнес нетворкінгу та його техніками, а також підкаже учасникам як правильно вести комунікацію. У програмі заходу: Презентація на тему «Секрети та технікі успішного бізнес нетворкінгу» від Жанар Нурлибек Знайомство учасників, модерує Жанар Нурлибек Вітальні напої та закуски Будь ласка, зауважте декілька правил: До участі запрошується один представник від компанії Асоціації Кожен учасник запрошується відвідати івент із серії нетворкінг раз на два місяці Мати при собі візитки Будьте готові весело провести час та познайомитись із новими колегами! Не відкладайте до завтра, поспішайте зареєструватися вже сьогодні, адже кількість місць обмежена. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовязкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі.    Спікери. Жанар Нурлибек. Спеціаліст по комунікаціям. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Алексеєва. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО

Європейська Бізнес Асоціація із радістю оголошує початок весняного нетворкінг сезону!

Якщо ви коли-небудь відчували себе некомфортно на подіях  раніше – тепер можна про це забути. Адже наш новий формат заходів спрямований на покращення комунікативних навичок та розширення знайомств серед бізнес спільноти ЕВА.

Перший захід із серії нетворкінг запланований на 5 березня і відбудеться в готелі Radisson Blu (вул. Ярославський Вал 22).

Модератором зустрічі виступить спеціаліст по комунікаціям Жанар Нурлибек. Під час зустрічі вона поділиться секретами успішного бізнес нетворкінгу та його техніками, а також підкаже учасникам як правильно вести комунікацію.

У програмі заходу:

  • Презентація на тему «Секрети та технікі успішного бізнес нетворкінгу» від Жанар Нурлибек
  • Знайомство учасників, модерує Жанар Нурлибек
  • Вітальні напої та закуски

Будь ласка, зауважте декілька правил:

  • До участі запрошується один представник від компанії Асоціації
  • Кожен учасник запрошується відвідати івент із серії нетворкінг раз на два місяці
  • Мати при собі візитки

Будьте готові весело провести час та познайомитись із новими колегами!

Не відкладайте до завтра, поспішайте зареєструватися вже сьогодні, адже кількість місць обмежена.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі.

 

 

Спікери

1 / 1
Жанар Нурлибек
Спеціаліст по комунікаціям
Жанар Нурлибек

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Алексеєва

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: