fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Special Project: Meet the Candidate

  • Дата: 18/02/2019 (ПН)
  • Мова: Українська
  • Час: 15:00 - 17:00
  • Початок реєстраціїо 14:30
Місце проведення:

Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової, 5а, м.Київ)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Special Project: Meet the Candidate. Дата: 18 лютого2019. Час: 15:00 17:00. Мова: Українська. Початок реєстрації о 14:30. Місце проведення: Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової, 5а, м.Київ). Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на другу зустріч спеціального проекту «Meet the Candidate». Наш наступний гість – Анатолій Гриценко. Ця спеціальна зустріч запланована на 18 лютого і відбудеться в готелі Hyatt Regency Kyiv. Під час заходу ми плануємо обговорити виборчу програму пана Гриценка, а також його політичні пропозиції та стратегічний погляд на шлях розвитку та еволюції країни. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представники від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (15 лютого 18:00). Будемо раді зустрічі з Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Liudmyla Nedokos. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044-496-06-01.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на другу зустріч спеціального проекту «Meet the Candidate». Наш наступний гість – Анатолій Гриценко.

Ця спеціальна зустріч запланована на 18 лютого і відбудеться в готелі Hyatt Regency Kyiv.

Під час заходу ми плануємо обговорити виборчу програму пана Гриценка, а також його політичні пропозиції та стратегічний погляд на шлях розвитку та еволюції країни.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представники від компанії-члена Асоціації.

Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (15 лютого 18:00).

Будемо раді зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Liudmyla Nedokos

Зв'язатись
044-496-06-01

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: