fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Political Meetup – European Solidarity

  • Дата: 11/07/2019
  • Мова: Українська (повідомте нам якщо Вам потрібен переклад)
  • Час: 16:00 - 17:30
  • Початок реєстраціїо 15:30
Місце проведення:

Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової 5)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Political Meetup – European Solidarity. Дата: 11 липня2019. Час: 16:00 17:30. Мова: Українська (повідомте нам якщо Вам потрібен переклад). Початок реєстрації о 15:30. Місце проведення: Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової 5). Запрошуємо вас на зустріч з політичною партією «Європейська Солідарність» в рамках спеціального проекту ЕВА Political Meetup. Цей захід відбудеться 11 липня 2019 року в готелі Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової 5). Не пропустіть можливість зустрітись з лідером партії – Петром Порошенком, особисто обговорити порядок денний партії, так само як і стратегічні пропозиції та стратегічне бачення напрямку розвитку та зростання. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представника від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (10 липня 17:00). З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 044-496-06-01.

Запрошуємо вас на зустріч з політичною партією «Європейська Солідарність» в рамках спеціального проекту ЕВА Political Meetup.

Цей захід відбудеться 11 липня 2019 року в готелі Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової 5).

Не пропустіть можливість зустрітись з лідером партії – Петром Порошенком, особисто обговорити порядок денний партії, так само як і стратегічні пропозиції та стратегічне бачення напрямку розвитку та зростання.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представника від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (10 липня 17:00).

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044-496-06-01

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Чи потрібен Вам переклад?
Зареєструватися
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: