fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розмова про здоров’я: COVID 19 та не тільки

  • Дата: 16/12/2021
  • Мова: українська (без перекладу)
  • Час: 10:30 - 11:30
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Розмова про здоров’я: COVID 19 та не тільки. Дата: 16 грудня2021. Час: 10:30 11:30. Мова: українська (без перекладу). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. В холодну пору року наш організм стає більш вразливим до вірусів та респіраторних хвороб. Як від цього вберегти себе, своїх близьких та оточення? Дізнавайтесь 16 грудня о 10.30 на заході «Розмови про здоровя: COVID 19 та не тільки» – на ресурсі Zoom. Разом з медичними експертами ми розберемо актуальні зараз питання щодо здоров’я. Будемо обговорювати різницю між коронавірусом та грипом, важливість вакцинації проти грипу. Звісно, не можемо оминути тему COVID 19,  чи треба вакцинуватися третьою дозою і чи можна одночасно отримати щеплення проти грипу та COVID-19. Бережіть себе і до скорої зустрічі! Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. (067) 218-09-03.

В холодну пору року наш організм стає більш вразливим до вірусів та респіраторних хвороб. Як від цього вберегти себе, своїх близьких та оточення? Дізнавайтесь 16 грудня о 10.30 на заході «Розмови про здоров’я: COVID 19 та не тільки» – на ресурсі Zoom.

Разом з медичними експертами ми розберемо актуальні зараз питання щодо здоров’я. Будемо обговорювати різницю між коронавірусом та грипом, важливість вакцинації проти грипу. Звісно, не можемо оминути тему COVID 19,  чи треба вакцинуватися третьою дозою і чи можна одночасно отримати щеплення проти грипу та COVID-19.

Бережіть себе і до скорої зустрічі!

Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
(067) 218-09-03
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: