fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Odesa HR & Marketing HUBs’ Joint Meeting 

  • Дата: 04/02/2021
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

Онлайн у Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Odesa HR & Marketing HUBs’ Joint Meeting . Дата: 04 лютого2021. Час: 16:00 18:00. Місце проведення: Онлайн у Microsoft Teams. Шановні члени Асоціації, у мінливому зовнішньому середовищі підприємство повинно бути максимально гнучким, чого неможливо досягти лише шляхом змін, ініційованих керівництвом. Великою мірою це залежить від корпоративної культури, адже саме вона забезпечує гармонізацію колективних та індивідуальних інтересів працівників, мобілізує їхню ініціативу, виховує відповідальність, поліпшує комунікаційні процеси та морально-психологічний клімат. Це так званий індикатор стану підприємства, регулятор взаємовідношень між фірмами, працівниками, клієнтами, партнерами. 4 лютого 2021 року під час зустрічі у форматі EBA Odesa HR & Marketing HUBs Joint Meeting ми дізнаємось, чому корпоративна культура - це правила офісного покеру та як ці правила встановлювати? Зокрема, розглянемо наступні питання: • Теорія “офісного покеру” - в чому її сенс і як це знання допомагає досягати успіху на роботі зберігаючи психічне здоров’я? • Які бувають правила “офісного покеру” в Україні?; • Типи корпоративних культур у різних українських компаніях (від державних органів до іноземних представництв); • Яким чином компанії змінюють правила “офісного покеру” (за допомогою внутрішньої комунікації та побудови корпоративних культур)?; Крім теорії на вас також чекає кейс із практики. Ви дізнаєтесь, як та наскільки компанії вдалося змінити правила свого “офісного покеру”. Спікер: Леонід Зябрев, Керівник з комунікацій Ощадбанку, Старший викладач Києво-Могилянської академії. Має багаторічний досвід управління комунікаціями у великих державних та комерційних компаніях. Модератори: • Наталія Вусик, Голова HR Хабу Асоціації в Одесі, Начальник відділу трудових ресурсів ТОВ “Укратлантік”; • Вадим Думанчук, Голова PR & Marketing Хабу Асоціації в Одесі, Менеджер зі стратегічних комунікацій Банку “Південний”. Попередня реєстрація обовязкова. Чекаємо на ваші заявки!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail odesa@eba.com.ua. Контактний телефон. 048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації,

у мінливому зовнішньому середовищі підприємство повинно бути максимально гнучким, чого неможливо досягти лише шляхом змін, ініційованих керівництвом. Великою мірою це залежить від корпоративної культури, адже саме вона забезпечує гармонізацію колективних та індивідуальних інтересів працівників, мобілізує їхню ініціативу, виховує відповідальність, поліпшує комунікаційні процеси та морально-психологічний клімат. Це так званий індикатор стану підприємства, регулятор взаємовідношень між фірмами, працівниками, клієнтами, партнерами.

4 лютого 2021 року під час зустрічі у форматі EBA Odesa HR & Marketing HUBs’ Joint Meeting ми дізнаємось, чому корпоративна культура – це правила “офісного покеру” та як ці правила встановлювати?

Зокрема, розглянемо наступні питання:
• Теорія “офісного покеру” – в чому її сенс і як це знання допомагає досягати успіху на роботі зберігаючи психічне здоров’я?
• Які бувають правила “офісного покеру” в Україні?;
• Типи корпоративних культур у різних українських компаніях (від державних органів до іноземних представництв);
• Яким чином компанії змінюють правила “офісного покеру” (за допомогою внутрішньої комунікації та побудови корпоративних культур)?;
Крім теорії на вас також чекає кейс із практики. Ви дізнаєтесь, як та наскільки компанії вдалося змінити правила свого “офісного покеру”.

Спікер: Леонід Зябрев, Керівник з комунікацій Ощадбанку, Старший викладач Києво-Могилянської академії.
Має багаторічний досвід управління комунікаціями у великих державних та комерційних компаніях.

Модератори:

• Наталія Вусик, Голова HR Хабу Асоціації в Одесі, Начальник відділу трудових ресурсів ТОВ “Укратлантік”;
• Вадим Думанчук, Голова PR & Marketing Хабу Асоціації в Одесі, Менеджер зі стратегічних комунікацій Банку “Південний”.

Попередня реєстрація обовязкова.
Чекаємо на ваші заявки!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: