fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Студія особистої та корпоративної ефективності з Асоціацією в Одесі

  • Дата: 10/11/2021
  • Мова: українська, російська
  • Час: 16:00 - 18:00
  • Тема:Особисті фінанси. Ефективне управління.
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Студія особистої та корпоративної ефективності з Асоціацією в Одесі. Дата: 10 листопада2021. Час: 16:00 18:00. Мова: українська, російська. Тема: Особисті фінанси. Ефективне управління.. Місце проведення: Microsoft Teams. Багато людей стикаються з такою ситуацією, коли їхній дохід вже довгий час стабільно підвищується, однак при цьому не виходить зробити жодних накопичень. Часто причина таких ситуацій насправді прихована в самій особистості, яка ігнорує правила управління особистими фінансами і не дотримується особистої фінансової дисципліни. Тому на Студії особистої та корпоративної ефективності з Асоціацією в Одесі ми будемо розбиратися з основами фінансового благополуччя. Тема: Особисті фінанси. Ефективне управління. Коли? 10 листопада, 16:00-18:00. Де? Онлайн у Microsoft Teams. Ми розглянемо: Аудит особистих фінансів. зони безпеки; Стратегія виходу з червоної зони: аналіз витрат і доходів, нові правила, які допоможуть перейти на інший рівень, розбір пасивів та активів, робота з кредитами і боргами, ознаки пірамід або небезпечних інвестицій; Жовта зона: планування доходів і витрат, аналіз і розуміння структури грошового потоку, формування фінансової подушки, грамотна робота з кредитом, як фінансовим інструментом, фінансова ємність професії/справи, стратегія створення нових активів, розвиток фінансового інтелекту; Зелена зона: розуміння особистого балансу, чіткі фінансові цілі, сучасні інструменти інвестування в Україні, планові інвестиції, розуміння своєї стратегії і типу інвестора. Попередня реєстрація обовязкова. Чекаємо на ваші заявки.Спікери. Тетяна Кернос. Фінансовий радник, перемовник, ефективне управління бізнесом.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail odesa@eba.com.ua. Контактний телефон. 0487373883.

Багато людей стикаються з такою ситуацією, коли їхній дохід вже довгий час стабільно підвищується, однак при цьому не виходить зробити жодних накопичень. Часто причина таких ситуацій насправді прихована в самій особистості, яка ігнорує правила управління особистими фінансами і не дотримується особистої фінансової дисципліни. Тому на Студії особистої та корпоративної ефективності з Асоціацією в Одесі ми будемо розбиратися з основами фінансового благополуччя.

Тема: Особисті фінанси. Ефективне управління.
Коли? 10 листопада, 16:00-18:00.
Де? Онлайн у Microsoft Teams.

Ми розглянемо:

  • Аудит особистих фінансів. зони безпеки;
  • Стратегія виходу з червоної зони: аналіз витрат і доходів, нові правила, які допоможуть перейти на інший рівень, розбір пасивів та активів, робота з кредитами і боргами, ознаки пірамід або небезпечних інвестицій;
  • Жовта зона: планування доходів і витрат, аналіз і розуміння структури грошового потоку, формування фінансової подушки, грамотна робота з кредитом, як фінансовим інструментом, фінансова ємність професії/справи, стратегія створення нових активів, розвиток фінансового інтелекту;
  • Зелена зона: розуміння особистого балансу, чіткі фінансові цілі, сучасні інструменти інвестування в Україні, планові інвестиції, розуміння своєї стратегії і типу інвестора.

Попередня реєстрація обов’язкова. Чекаємо на ваші заявки.

Спікери

1 / 1
Тетяна Кернос
Фінансовий радник, перемовник, ефективне управління бізнесом.
Тетяна Кернос

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
0487373883
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: