fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Networking Evening: Сила фідбеку в комунікаціях

  • Дата: 13/07/2021
  • Мова: українська/ російська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Початок реєстраціїо 18:30
Місце проведення:

NEST Hub (UNIT City, вул. Дорогожицька, 3, корпус B10)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Networking Evening: Сила фідбеку в комунікаціях. Дата: 13 липня2021. Час: 19:00 21:00. Мова: українська/ російська (без перекладу). Початок реєстрації о 18:30. Місце проведення: NEST Hub (UNIT City, вул. Дорогожицька, 3, корпус B10). Комунікація – це багатосторонній процес, і для успішного спілкування необхідне вміння налагоджувати зворотний зв’язок у команді. Далеко не завжди вдається з першого разу побудувати конструктивну критику і так само складно навчитися правильно її сприймати. Тому під час наступного EBA Networking Evening ми попрактикуємося в навичках коучингу та обміняємося зворотним зв’язком у дружньому колі представників членських компаній Асоціації. Разом із нашим спікером Ліліанною Ковтунець та модератором Денисом Жгарьовим ми дізнаємось про те, як підібрати правильні запитання для побудови ефективної взаємодії, а також як надати зворотний зв’язок високої якості та використовувати його як інструмент для професійного зростання. Вечір обіцяє бути особливим, адже це остання подія літнього сезону нетворкінгу в Асоціації.  Окрім модерованих нетворкінг раундів, живого спілкування та презентації, на учасників чекають подарунки та інтерактивний вибір тем для дискусії. А особливого літнього настрою вечору додасть легкий ді-джей сет. Тож, приєднуйтесь, буде весело! Захід відбудеться 13 липня о 19:00 у новому креативному просторі NEST Hub (UNIT City, вул. Дорогожицька, 3, корпус B10). На початку заходу кожен учасник отримує бейдж з індивідуальним маршрутом і протягом лекції на вас чекають 4 нетворкінг раунди. Учасники розбиваються на групи за окремими столами і відповідаючи на питання на екрані знайомляться між собою. По завершенні раунду ви переміщуєтесь за маршрутом до іншого столика, аби познайомитись з новою групою людей. Кілька простих правил: Ми запрошуємо лише одного співробітника від кожної компанії-члена Асоціації. Ми не реєструємо тих учасників, які відвідали EBA Networking evening 16 червня, або були зареєстровані та не скасували свою участь до початку заходу. Мати при собі візитки. Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (12 липня 09:00).  До скорої зустрічі!Спікери. Ліліанна Ковтунець. Сертифікований коуч IPS, бізнес-тренер і ментор, засновник проєкту Lilianna Coach Systems - коучинговий підхід до особистого і управлінського розвитку. Денис Жгарёв. Засновник ЖгарЙоу Event Agency. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0672180903.

Комунікація – це багатосторонній процес, і для успішного спілкування необхідне вміння налагоджувати зворотний зв’язок у команді. Далеко не завжди вдається з першого разу побудувати конструктивну критику і так само складно навчитися правильно її сприймати. Тому під час наступного EBA Networking Evening ми попрактикуємося в навичках коучингу та обміняємося зворотним зв’язком у дружньому колі представників членських компаній Асоціації.

Разом із нашим спікером Ліліанною Ковтунець та модератором Денисом Жгарьовим ми дізнаємось про те, як підібрати правильні запитання для побудови ефективної взаємодії, а також як надати зворотний зв’язок високої якості та використовувати його як інструмент для професійного зростання.

Вечір обіцяє бути особливим, адже це остання подія літнього сезону нетворкінгу в Асоціації.  Окрім модерованих нетворкінг раундів, живого спілкування та презентації, на учасників чекають подарунки та інтерактивний вибір тем для дискусії. А особливого літнього настрою вечору додасть легкий ді-джей сет. Тож, приєднуйтесь, буде весело!

Захід відбудеться 13 липня о 19:00 у новому креативному просторі NEST Hub (UNIT City, вул. Дорогожицька, 3, корпус B10).

На початку заходу кожен учасник отримує бейдж з індивідуальним маршрутом і протягом лекції на вас чекають 4 нетворкінг раунди. Учасники розбиваються на групи за окремими столами і відповідаючи на питання на екрані знайомляться між собою. По завершенні раунду ви переміщуєтесь за маршрутом до іншого столика, аби познайомитись з новою групою людей.

Кілька простих правил:

  • Ми запрошуємо лише одного співробітника від кожної компанії-члена Асоціації.
  • Ми не реєструємо тих учасників, які відвідали EBA Networking evening 16 червня, або були зареєстровані та не скасували свою участь до початку заходу.
  • Мати при собі візитки.

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (12 липня 09:00).

 До скорої зустрічі!

Спікери

1 / 2
Ліліанна Ковтунець
Сертифікований коуч IPS, бізнес-тренер і ментор, засновник проєкту Lilianna Coach Systems - коучинговий підхід до особистого і управлінського розвитку
Денис Жгарёв
Засновник "ЖгарЙоу Event Agency"
Ліліанна Ковтунець
Денис Жгарёв

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0672180903

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: