fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Ваграмом Степаняном, Постійним представником МВФ в Україні

  • Дата: 08/12/2021 (СР)
  • Мова: Англійська (без перекладу)
  • Час: 10:00 - 11:00
Місце проведення:

Zoom.us

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Ваграмом Степаняном, Постійним представником МВФ в Україні. Дата: 08 грудня2021. Час: 10:00 11:00. Мова: Англійська (без перекладу). Місце проведення: Zoom.us. Минулого тижня Виконавча рада МВФ ухвалила довгоочікуване рішення про виплату Україні траншу кредиту на $699 млн доларів. Країна отримала ці кошти в рамках другого траншу за програмою Stand-By загальним обсягом $5 млрд. Тож 8 грудня запрошуємо долучитися до Загальної зустрічі Асоціації з Ваграмом Степаняном, Постійним представником МВФ в Україні. Ця онлайн зустріч запланована на 8 грудня о 10:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Ваграм Степанян був призначений постійним представником МВФ в Україні 28 червня 2021 року. На цій посаді він змінив Йосту Люнгмана. Під час зустрічі ми поговоримо про зобов’язання, які взяла на себе Україна в рамках співпраці з МВФ, про структурні реформи, які очікуються від української сторони, а також їх вплив на бізнес. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій зустрічі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067-218-09-04.

Минулого тижня Виконавча рада МВФ ухвалила довгоочікуване рішення про виплату Україні траншу кредиту на $699 млн доларів. Країна отримала ці кошти в рамках другого траншу за програмою Stand-By загальним обсягом $5 млрд.

Тож 8 грудня запрошуємо долучитися до Загальної зустрічі Асоціації з Ваграмом Степаняном, Постійним представником МВФ в Україні.

Ця онлайн зустріч запланована на 8 грудня о 10:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Ваграм Степанян був призначений постійним представником МВФ в Україні 28 червня 2021 року. На цій посаді він змінив Йосту Люнгмана.

Під час зустрічі ми поговоримо про зобов’язання, які взяла на себе Україна в рамках співпраці з МВФ, про структурні реформи, які очікуються від української сторони, а також їх вплив на бізнес.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій зустрічі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
067-218-09-04
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: