fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv: Зустріч з ЛОДА. Осінній карантин: нові правила гри для бізнесу

  • Дата: 25/10/2021
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 16:45 - 18:45
Місце проведення:

Онлайн на платформі ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Lviv: Зустріч з ЛОДА. Осінній карантин: нові правила гри для бізнесу. Дата: 25 жовтня2021. Час: 16:45 18:45. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Онлайн на платформі ZOOM. Шановні колеги, У звязку із введенням нових карантинних обмежень у Львівській області запрошуємо представників бізнесу на зустріч із Львівською обласною державною адміністрацією на тему: Осінній карантин: нові правила гри для бізнесу. Подія відбудеться за участі представників Департаменту охорони здоровя ЛОДА, ГУ Держспоживслужби у Львівській області, ГУ Національної поліції у Львівській області та ГУ Держпраці у Львівській області. На зустрічі представники органів державної влади розкажуть, який порядок роботи бізнесу за новими умовами карантинних обмежень, які органи будуть перевіряти дотримання введених правил та їхні повноваження. Зустріч відбудеться у понеділок, 25 жовтня 2021 року, о 16:45. ФОРМАТ ЗУСТРІЧІ: ОНЛАЙН Також у вас буде можливість задати спікерам питання щодо нових умов. Якщо у вас уже є запитання до обговорення, просимо їх надсилати попередньо за адресою: Olha.Didyk@eba.com.ua Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Для того, щоб зареєструватись – натисніть на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ. Усіх чекаємо!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Дідик. E-mail Olha.Didyk@eba.com.ua. Контактний телефон. +38 (067) 136 62 82.

Шановні колеги,

У зв’язку із введенням нових карантинних обмежень у Львівській області запрошуємо представників бізнесу на зустріч із Львівською обласною державною адміністрацією на тему: “Осінній карантин: нові правила гри для бізнесу”.

Подія відбудеться за участі представників Департаменту охорони здоров’я ЛОДА, ГУ Держспоживслужби у Львівській області, ГУ Національної поліції у Львівській області та ГУ Держпраці у Львівській області.

На зустрічі представники органів державної влади розкажуть, який порядок роботи бізнесу за новими умовами карантинних обмежень, які органи будуть перевіряти дотримання введених правил та їхні повноваження.

Зустріч відбудеться у понеділок, 25 жовтня 2021 року, о 16:45.

ФОРМАТ ЗУСТРІЧІ: ОНЛАЙН

Також у вас буде можливість задати спікерам питання щодо нових умов. Якщо у вас уже є запитання до обговорення, просимо їх надсилати попередньо за адресою: Olha.Didyk@eba.com.ua

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова.

Для того, щоб зареєструватись – натисніть на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ.

Усіх чекаємо!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Дідик

Зв'язатись
+38 (067) 136 62 82
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: