fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv Зустріч Виробничого комітету

  • Дата: 14/05/2021
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 16:30 - 18:00
Місце проведення:

Онлайн на платформі ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Lviv Зустріч Виробничого комітету. Дата: 14 травня2021. Час: 16:30 18:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Онлайн на платформі ZOOM. Друзі, Запрошуємо Вас на зустріч Виробничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації на тему «Рішення для підвищення ефективності на виробництві. Працівники та обладнання».   На зустрічі поговоримо про те, як оптимізувати і підвищити ефективність працівників та обладнання на виробництві, а саме у програмі: - моніторинг поточного стану обладнання; - облік ефективності використання обладнання; - мобільні рішення для управління основними виробничими фондами; - industry 4.0; - трекер на руці - працюють всі.   Про це та більше розкажуть запрошені експерти – Кирило Костанецький, керуючий проектів SmartEAM, та Павло Лісовський, CBDO KOEEBOX в IT-ENTERPRISE, сертифікований спеціаліст ВРМ, займається впровадженням інноваційних технологій з 2006-го року та має досвід успішного впровадження систем EDI, TMS, WMS, CRM та інших. Детальніше про відслідковування ефективності роботи працівників розкажуть куратори стартапу Job trackers. Зустріч Комітету відбудеться у п’ятницю, 14 травня 2021 року, о 16:30. Традиційно на таких зустрічах, у вас буде можливість підняти питання, які  безпосередньо стосуються вас. Якщо у вас уже є запитання до обговорення, просимо їх надсилати попередньо за адресою: Maryana.Zelinska@eba.com.ua   Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Для того, щоб зареєструватись – натисніть на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ.  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Маряна Зелінська. E-mail Maryana.Zelinska@eba.com.ua. Контактний телефон. +38 (067) 500 91 56.

Друзі,

Запрошуємо Вас на зустріч Виробничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації на тему «Рішення для підвищення ефективності на виробництві. Працівники та обладнання».

 

На зустрічі поговоримо про те, як оптимізувати і підвищити ефективність працівників та обладнання на виробництві, а саме у програмі:

– моніторинг поточного стану обладнання;

– облік ефективності використання обладнання;

– мобільні рішення для управління основними виробничими фондами;

– industry 4.0;

– трекер на руці – працюють всі.

 

Про це та більше розкажуть запрошені експерти – Кирило Костанецький, керуючий проектів SmartEAM, та Павло Лісовський, CBDO KOEEBOX в IT-ENTERPRISE, сертифікований спеціаліст ВРМ, займається впровадженням інноваційних технологій з 2006-го року та має досвід успішного впровадження систем EDI, TMS, WMS, CRM та інших.

Детальніше про відслідковування ефективності роботи працівників розкажуть куратори стартапу Job trackers.

Зустріч Комітету відбудеться у п’ятницю, 14 травня 2021 року, о 16:30.

Традиційно на таких зустрічах, у вас буде можливість підняти питання, які  безпосередньо стосуються вас. Якщо у вас уже є запитання до обговорення, просимо їх надсилати попередньо за адресою: Maryana.Zelinska@eba.com.ua

 

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова.

Для того, щоб зареєструватись – натисніть на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ.

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Мар'яна Зелінська

Зв'язатись
+38 (067) 500 91 56

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: