fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv Заключна зустріч Митного комітету 2020

  • Дата: 03/12/2020
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 16:30 - 18:00
Місце проведення:

Онлайн на платформі ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Lviv Заключна зустріч Митного комітету 2020. Дата: 03 грудня2020. Час: 16:30 18:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Онлайн на платформі ZOOM. Шановні колеги,   Запрошуємо Вас на заключну зустріч Митного комітету Західноукраїнського офісу Асоціації у 2020 році, на якій обговоримо актуальні на сьогодні питання митної вартості, митного контролю, автоматизованої системи ризиків, а також запровадження Автоматизованого економічного оператора. Експерти: Соколовський Ігор, голова Митного комітету Асоціації, адвокат АО «Едвайс Груп» Прокіпчук Левко, очільник Львівської митниці ДФС України у 2015 – 2019 рр. Онлайн зустріч Комітету відбудеться у четвер, 03 грудня 2020 року, о 16:30, і буде доступна на ресурсі Zoom.us.  Традиційно на таких зустрічах, у вас буде можливість підняти питання, які  безпосередньо стосуються вас. Якщо у вас є уже запитання до обговорення, просимо їх надсилати попередньо за адресою: Maryana.Zelinska@eba.com.ua Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Посилання на трансляцію прийде у листі-підтвердженні на реєстрацію. Для того, щоб зареєструватись – натисність на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ. У випадку виникнення проблем з реєстрацією, просимо звернутись до Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації надіславши лист на адресу адміністративного асистента Юлії Ковальчук: Yuliya.Kovalchuk@eba.com.ua.  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Ковальчук. E-mail Yuliya.Kovalchuk@eba.com.ua. Контактний телефон. +38 (067) 985 54 75.

Шановні колеги,  

Запрошуємо Вас на заключну зустріч Митного комітету Західноукраїнського офісу Асоціації у 2020 році, на якій обговоримо актуальні на сьогодні питання митної вартості, митного контролю, автоматизованої системи ризиків, а також запровадження Автоматизованого економічного оператора.

Експерти:

  • Соколовський Ігор, голова Митного комітету Асоціації, адвокат АО «Едвайс Груп»
  • Прокіпчук Левко, очільник Львівської митниці ДФС України у 2015 – 2019 рр.

Онлайн зустріч Комітету відбудеться у четвер, 03 грудня 2020 року, о 16:30, і буде доступна на ресурсі Zoom.us. 

Традиційно на таких зустрічах, у вас буде можливість підняти питання, які  безпосередньо стосуються вас. Якщо у вас є уже запитання до обговорення, просимо їх надсилати попередньо за адресою: Maryana.Zelinska@eba.com.ua

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова.

Посилання на трансляцію прийде у листі-підтвердженні на реєстрацію.

Для того, щоб зареєструватись – натисність на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ.

У випадку виникнення проблем з реєстрацією, просимо звернутись до Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації надіславши лист на адресу адміністративного асистента Юлії Ковальчук: Yuliya.Kovalchuk@eba.com.ua.  

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Ковальчук

Зв'язатись
+38 (067) 985 54 75
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: