fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Львів: Естонія – трамплін на глобальні ринки для ІТ-компаній України

  • Дата: 06/06/2019 (ЧТ)
  • Мова: Українська та англійська
  • Час: 10:30 - 13:30
Місце проведення:

готель Цитадель Інн вул. Грабовського, 11 м. Львів

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Львів: Естонія – трамплін на глобальні ринки для ІТ-компаній України. Дата: 06 червня2019. Час: 10:30 13:30. Мова: Українська та англійська. Місце проведення: готель Цитадель Інн вул. Грабовського, 11 м. Львів. Раді запросити вас на безкоштовний бізнес-семінар «Естонія - трамплін на глобальні ринки для ІТ-компаній», який відкриває Герт Антсу - Посол Естонської Республіки в Україні. Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації виступає співорганізатором зустрічі спільно з Посольство Естонської Республіки в Києві, EAS - Enterprise Estonia, Magrat Management, Hrynchuk & Partners Law Firm. Програма заходу: 10:30 -Реєстрація, вітальна кава 11:00 - Привітальні виступи: Герт Антсу, Маряна Луцишин та Андрій Гринчук 11:30 - Естонія - інноваційна платформа для міжнародного бізнесу. Яан Хейнсоо 12:00 - Юрисдикція і податкова система Естонії - змагання по ефективності. Ігор Райхельгауз 12:20 - Досвід української ІТ компанії «ELEKS» - відкриття підприємства в Естонії 12:40 - Питання та відповіді 13:00 - Нетворкінг   Захід буде корисним представникам C-level IT компаній і керівникам фінансових і юридичних департаментів компаній з інших галузей.   Участь за попередньою реєстрацією, оскільки є квота для учасників від Асоціації. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Легка. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0966751189.

Раді запросити вас на безкоштовний бізнес-семінар «Естонія – трамплін на глобальні ринки для ІТ-компаній», який відкриває Герт Антсу – Посол Естонської Республіки в Україні.

Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації виступає співорганізатором зустрічі спільно з Посольство Естонської Республіки в Києві, EAS – Enterprise Estonia, Magrat Management, Hrynchuk & Partners Law Firm.

Програма заходу:

10:30 -Реєстрація, вітальна кава
11:00 – Привітальні виступи: Герт Антсу, Мар’яна Луцишин та Андрій Гринчук
11:30 – Естонія – інноваційна платформа для міжнародного бізнесу. Яан Хейнсоо
12:00 – Юрисдикція і податкова система Естонії – змагання по ефективності. Ігор Райхельгауз
12:20 – Досвід української ІТ компанії «ELEKS» – відкриття підприємства в Естонії
12:40 – Питання та відповіді
13:00 – Нетворкінг
 
Захід буде корисним представникам C-level IT компаній і керівникам фінансових і юридичних департаментів компаній з інших галузей.
 
Участь за попередньою реєстрацією, оскільки є квота для учасників від Асоціації.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Легка

Зв'язатись
0966751189
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: