fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv: Microsoft не придереться або як правильно заплатити материнській компанії за програмне забезпечення?

  • Дата: 06/09/2018 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 17:00 - 19:00
Місце проведення:

Advice Group Oфіс проспект Шевченка, 36, оф. 8

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Lviv: Microsoft не придереться або як правильно заплатити материнській компанії за програмне забезпечення?. Дата: 06 вересня2018. Час: 17:00 19:00. Мова: Українська. Місце проведення: Advice Group Oфіс проспект Шевченка, 36, оф. 8. Запрошуємо вас на спільне засідання Правничого, Митного комітетів та Комітету з питань оподаткування, де розвинемо дискусію на тему: «Microsoft не придереться або як правильно заплатити материнській компанії за програмне забезпечення?» Тези зустрічі: - Як дочірній компанії заплатити за програмне забезпечення, якщо її материнська компанія-нерезидент хоче здійснювати оплату від свого імені і при цьому уникнути (не)приємного спілкування з контролюючими органами? - Такі платежі будуть платою за послуги, роялті чи купілею нематеріальних активів? Як розмежувати? - А що з підтримкою і надання доступу до акаутів, які материнська компанія-нерезидент надає дочірній-резиденту? - А як бути, якщо разом з програмним забезпеченням потрібно завезти в Україну апаратну частину? - Похідні питання – ліцензії, ПДВ та інше. Підгрунтя для дискусії створять експерти зустрічі Олег Кириєвський, адвокат, партнер Advice Group, голова Митного комітету Асоціації та Юрій Репета, юрист Advice Group. Кількість учасників обмежена (2 учасники від компанії). Для участі зареєструйтеся, будь ласка, попередньо.

Запрошуємо вас на спільне засідання Правничого, Митного комітетів та Комітету з питань оподаткування, де розвинемо дискусію на тему: «Microsoft не придереться або як правильно заплатити материнській компанії за програмне забезпечення?»

Тези зустрічі:
– Як дочірній компанії заплатити за програмне забезпечення, якщо її материнська компанія-нерезидент хоче здійснювати оплату від свого імені і при цьому уникнути (не)приємного спілкування з контролюючими органами?
– Такі платежі будуть платою за послуги, роялті чи купілею нематеріальних активів? Як розмежувати?
– А що з підтримкою і надання доступу до акаутів, які материнська компанія-нерезидент надає дочірній-резиденту?
– А як бути, якщо разом з програмним забезпеченням потрібно завезти в Україну апаратну частину?
– Похідні питання – ліцензії, ПДВ та інше.

Підгрунтя для дискусії створять експерти зустрічі Олег Кириєвський, адвокат, партнер Advice Group, голова Митного комітету Асоціації та Юрій Репета, юрист Advice Group.

Кількість учасників обмежена (2 учасники від компанії). Для участі зареєструйтеся, будь ласка, попередньо.

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: