fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Львів: День юриста, Pre-party, 07.10

  • Дата: 07/10/2021
  • Мова: Українська
  • Час: 17:00 - 19:00
Місце проведення:

Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації, Platforma Coworking Futura, вул. Кульпарківська 200а, м. Львів

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Львів: День юриста, Pre-party, 07.10. Дата: 07 жовтня2021. Час: 17:00 19:00. Мова: Українська. Місце проведення: Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації, Platforma Coworking Futura, вул. Кульпарківська 200а, м. Львів. Ми сподіваємося усі вже увійшли в робочий режим і готові до нового бізнес року! Сподіваємося, що цьогоріч він буде більш активний в плані соціалізації, ніж минулий. Тому ми раді запросити Вас на Ad-hoc зустріч Правового комітету за дегустацією вина! На зустрічі ми поспілкуємося про основні зміни в законодавстві, політиці та суспільному житті, які впливають на роботу юристів, як ін-хаусів, так і зовнішніх консультантів. Метою такої зустрічі є можливість в професійному колі обговорити правові питання, почути ваші пропозицїї щодо тем для майбутніх комітетів і просто поспілкуватися в колі однодумців. Якщо у вас є конкретна тема або проблема, яку Ви хотіли б обговорити – будемо раді отримати запит до зустрічі для планування порядку денного. Зустріч відбудеться у четвер, 7 жовтня, о 17:00 у Coworking Futura Hub. Внесок: 350 грн. Чекаємо вас!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Maryana Oganian. E-mail Maryana.Oganian@eba.com.ua. Контактний телефон. +380 (67) 500 91 56.

Ми сподіваємося усі вже увійшли в робочий режим і готові до нового бізнес року! Сподіваємося, що цьогоріч він буде більш активний в плані соціалізації, ніж минулий.

Тому ми раді запросити Вас на Ad-hoc зустріч Правового комітету за дегустацією вина!

На зустрічі ми поспілкуємося про основні зміни в законодавстві, політиці та суспільному житті, які впливають на роботу юристів, як ін-хаусів, так і зовнішніх консультантів.
Метою такої зустрічі є можливість в професійному колі обговорити правові питання, почути ваші пропозицїї щодо тем для майбутніх комітетів і просто поспілкуватися в колі однодумців.

Якщо у вас є конкретна тема або проблема, яку Ви хотіли б обговорити – будемо раді отримати запит до зустрічі для планування порядку денного.

Зустріч відбудеться у четвер, 7 жовтня, о 17:00 у Coworking Futura Hub.

Внесок: 350 грн.

Чекаємо вас!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Maryana Oganian

Зв'язатись
+380 (67) 500 91 56
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: