fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Львів: AGMM, 10.12

  • Дата: 10/12/2021 (ПТ)
  • Мова: Ukrainian, English, Polish (translation will be provided)
  • Час: 15:30 - 22:00
Місце проведення:

м. Винники, вул. Б. Хмельницького, 8 - конференц-зала «EMILY RESORT»

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Львів: AGMM, 10.12. Дата: 10 грудня2021. Час: 15:30 22:00. Мова: Ukrainian, English, Polish (translation will be provided). Місце проведення: м. Винники, вул. Б. Хмельницького, 8 - конференц-зала «EMILY RESORT». Шановні колеги, Ми щиро віримо, що можливо все, тому навіть в умовах карантину зустрічаємось 10 грудня 2021 року о 15:30, в конференц залі «EMILY RESORT» (м. Винники, вул. Б. Хмельницького, 8) на Щорічних Загальних зборах членів Західноукраїнського Офісу Європейської Бізнес Асоціації: «Impossible is nothing»! Цьогоріч поговоримо про: 1) Майбутнє України: в розвитку сервісної економіки чи відновленні індустріальної спадщини? 2) Лідерство: Чи готові ми до глобальної конкуренції? Спеціальний гість заходу - Броніслав Коморовський, Президент Республіки Польща 2010-2015 р.р. Після обговорень у нас буде час для неформального спілкування. Традиційно, вечір завершимо оголошенням результатів виборів до Регіональної Координаційної ради Західноукраїнського офісу Асоціації 2022. Просимо звернути увагу, що участь у зустрічі можлива лише за наявністю у вас сертифіката, що підтверджує повний курс вакцинації, негативного результату ПЛР-тестування або експрес тесту, зроблених за 72 години до заходу! Попередня реєстрація обов’язкова, тому, будь ласка, підтвердіть свою участь. Зареєструватись можна натиснувши на кнопку «ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ» До зустрічі на Загальних Зборах Асоціації: «Impossible is nothing»Спікери. Броніслав Комoровський. Президент Республіки Польща 2010-2015 р.р.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Maryana Lutsyshyn. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380 (67) 406 65 36.

Шановні колеги,

Ми щиро віримо, що можливо все, тому навіть в умовах карантину зустрічаємось 10 грудня 2021 року о 15:30, в конференц залі «EMILY RESORT» (м. Винники, вул. Б. Хмельницького, 8) на Щорічних Загальних зборах членів Західноукраїнського Офісу Європейської Бізнес Асоціації: «Impossible is nothing»!

Цьогоріч поговоримо про:

1) Майбутнє України: в розвитку сервісної економіки чи відновленні індустріальної спадщини?
2) Лідерство: Чи готові ми до глобальної конкуренції?

Спеціальний гість заходу – Броніслав Коморовський, Президент Республіки Польща 2010-2015 р.р.

Після обговорень у нас буде час для неформального спілкування. Традиційно, вечір завершимо оголошенням результатів виборів до Регіональної Координаційної ради Західноукраїнського офісу Асоціації 2022.

Просимо звернути увагу, що участь у зустрічі можлива лише за наявністю у вас сертифіката, що підтверджує повний курс вакцинації, негативного результату ПЛР-тестування або експрес тесту, зроблених за 72 години до заходу!

Попередня реєстрація обов’язкова, тому, будь ласка, підтвердіть свою участь. Зареєструватись можна натиснувши на кнопку «ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ»

До зустрічі на Загальних Зборах Асоціації: «Impossible is nothing»

Спікери

1 / 1
Броніслав Комoровський
Президент Республіки Польща 2010-2015 р.р.
Броніслав Комoровський

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Maryana Lutsyshyn

Зв'язатись
+380 (67) 406 65 36

Звіт та фотогалерея

10/ 12/ 2021

EBA Львів: AGMM
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: