fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Kharkiv Комітет з нерухомості, інвестицій та стратегічного розвитку

 • Дата: 09/02/2022 (СР)
 • Мова: українська, російська
 • Час: 14:00 - 16:00
Місце проведення:

OFFLINE Харківський прес-клуб, вул. Гоголя, 9Б / ONLINE

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Kharkiv Комітет з нерухомості, інвестицій та стратегічного розвитку. Дата: 09 лютого2022. Час: 14:00 16:00. Мова: українська, російська. Місце проведення: OFFLINE Харківський прес-клуб, вул. Гоголя, 9Б / ONLINE. Ситуація, що загострюється на кордонах України, і істерія з приводу можливих бойових дій не могли не позначитися на ринку нерухомості нашого регіону. Під час зустрічі обговоримо ситуацію на Харківському RE ринку, підіб’ємо підсумки 2021 року та поділимось прогнозом на 2022 рік. Зазвичай огляд ситуації щодо ринку нерухомості ми даємо на традиційних спільних зустрічах і з чималим задоволенням хотіли б відзначити, що прогнози експертів минулих періодів, народжені в дебатах професіоналів RE ринку, практично завжди були точними. Наші інсайдери, які озвучать цікаві тенденції на ринку нерухомості: Ігор Балака, Голова Комітету з нерухомості, інвестицій та стратегічного розвитку, Заступник Голови Координаційної ради ХО ЄБА; Віце-президент, керівник комітету з м/н діяльності АФНУ і Заступник керівника ХРВ; Генеральний директор ВПФ «Крона» Абдурахман Шайхалов, підприємець, інвестор; засновник компаній stepREALTY, stepINVEST; спеціалізація - інвестиції і управління комерційною нерухомістю Олексій Попов, заступник керівника ХРВ, член Ради АФНУ; директор ІКК «Проконсул» Володимир Чекалов, директор Національної керуючої компанії, сертифікований керуючий нерухомістю (CPM) Чиказького інституту нерухомості Андрій Правдін, керівник ХРВ, член Ради АФНУ; директор ХВ агентства нерухомості VALION Дмитро Безпалов, керівник відділення Фонду Держмайна у Харківській області Лариса Васильєва, керівник відділу закордонної нерухомості ВПФ «Крона» Світлана Богдан, керівник компанії «Спецбудпроект-1» - проєктування та оформлення дозвільної документації Дотримуючись соціальних норм з дистанціювання, у Харківському прес-клубі ми проведемо офлайн зустріч для обмеженої кількості учасників (попередня реєстрація обов’язкова), а також для всіх зацікавлених буде можливість долучитися онлайн (посилання на трансляцію буде надане після реєстрації). Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією. Якщо Ваша компанія не є членом Асоціації, але Ви хотіли б долучитися до заходу, будь ласка, пишіть на [email protected] чи телефонуйте +38067 406 65 16. Реєстрація: до 8 лютого 2022р. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Коновалова. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380674066516.
Ситуація, що загострюється на кордонах України, і істерія з приводу можливих бойових дій не могли не позначитися на ринку нерухомості нашого регіону. Під час зустрічі обговоримо ситуацію на Харківському RE ринку, підіб’ємо підсумки 2021 року та поділимось прогнозом на 2022 рік.

Зазвичай огляд ситуації щодо ринку нерухомості ми даємо на традиційних спільних зустрічах і з чималим задоволенням хотіли б відзначити, що прогнози експертів минулих періодів, народжені в дебатах професіоналів RE ринку, практично завжди були точними.

Наші інсайдери, які озвучать цікаві тенденції на ринку нерухомості:
 • Ігор Балака, Голова Комітету з нерухомості, інвестицій та стратегічного розвитку, Заступник Голови Координаційної ради ХО ЄБА; Віце-президент, керівник комітету з м/н діяльності АФНУ і Заступник керівника ХРВ; Генеральний директор ВПФ «Крона»
 • Абдурахман Шайхалов, підприємець, інвестор; засновник компаній stepREALTY, stepINVEST; спеціалізація – інвестиції і управління комерційною нерухомістю
 • Олексій Попов, заступник керівника ХРВ, член Ради АФНУ; директор ІКК «Проконсул»
 • Володимир Чекалов, директор Національної керуючої компанії, сертифікований керуючий нерухомістю (CPM) Чиказького інституту нерухомості
 • Андрій Правдін, керівник ХРВ, член Ради АФНУ; директор ХВ агентства нерухомості VALION
 • Дмитро Безпалов, керівник відділення Фонду Держмайна у Харківській області
 • Лариса Васильєва, керівник відділу закордонної нерухомості ВПФ «Крона»
 • Світлана Богдан, керівник компанії «Спецбудпроект-1» – проєктування та оформлення дозвільної документації

Дотримуючись соціальних норм з дистанціювання, у Харківському прес-клубі ми проведемо офлайн зустріч для обмеженої кількості учасників (попередня реєстрація обов’язкова), а також для всіх зацікавлених буде можливість долучитися онлайн (посилання на трансляцію буде надане після реєстрації).

Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією.
Якщо Ваша компанія не є членом Асоціації, але Ви хотіли б долучитися до заходу, будь ласка, пишіть на [email protected] чи телефонуйте +38067 406 65 16.

Реєстрація: до 8 лютого 2022р. 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Коновалова

Зв'язатись
+380674066516
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Оберіть форму відвідування
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: