fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA IQ Challenge: Велика українська гра

  • Дата: 16/08/2021
  • Мова: українська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Початок реєстраціїо 18:30
Місце проведення:

Mercure Kyiv Congress Hotel (м. Київ, вул. В.Гетьмана 6)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA IQ Challenge: Велика українська гра. Дата: 16 серпня2021. Час: 19:00 21:00. Мова: українська (без перекладу). Початок реєстрації о 18:30. Місце проведення: Mercure Kyiv Congress Hotel (м. Київ, вул. В.Гетьмана 6). Реєстрація закрита! Новий сезон інтелектуальних ігор в Європейській Бізнес Асоціації оголошуємо відкритим! І розпочнеться він зі спеціального випуску EBA IQ Challenge з нагоди улюбленого свята українців – Дня незалежності. Долучайтеся до нашої бізнес-вікторини, яка вже встигла полюбитися усім розумникам Асоціації. Ми, як завжди, готуємо для вас цікаві завдання та непрості питання, аби вам з командою було над чим помізкувати. Приходьте дізнаватися, хто тут найрозумніший, та просто гарно провести час з колегами! Захід відбудеться 16 серпня в Mercure Kyiv Congress Hotel (м. Київ, вул. В. Гетьмана, 6). Будь ласка, зверніть увагу, що ми реєструємо лише команди від членських компаній Асоціацій (до 6 учасників в команді) у кількості не більше однієї команди від компанії.  Запрошуємо до участі 😊 Чекаємо на ваші реєстрації, адже кількість місць обмежена! Реєстрація відкрита до 13 серпня 17:00 та може бути завершена раніше цього терміну. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. (044) 496-06-01.

Реєстрація закрита!

Новий сезон інтелектуальних ігор в Європейській Бізнес Асоціації оголошуємо відкритим! І розпочнеться він зі спеціального випуску EBA IQ Challenge з нагоди улюбленого свята українців – Дня незалежності.

Долучайтеся до нашої бізнес-вікторини, яка вже встигла полюбитися усім розумникам Асоціації. Ми, як завжди, готуємо для вас цікаві завдання та непрості питання, аби вам з командою було над чим помізкувати. Приходьте дізнаватися, хто тут найрозумніший, та просто гарно провести час з колегами!

Захід відбудеться 16 серпня в Mercure Kyiv Congress Hotel (м. Київ, вул. В. Гетьмана, 6).

Будь ласка, зверніть увагу, що ми реєструємо лише команди від членських компаній Асоціацій (до 6 учасників в команді) у кількості не більше однієї команди від компанії.  Запрошуємо до участі 😊

Чекаємо на ваші реєстрації, адже кількість місць обмежена! Реєстрація відкрита до 13 серпня 17:00 та може бути завершена раніше цього терміну. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
(044) 496-06-01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Ваша команда (будь ласка, вкажіть імена ваших товаришів по команді)
Зареєструватися
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: